Po szkole na halę - II edycja przed Nami!

Na początku września rozbrzmiał pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego. Pierwsze dni września to również szczególny czas dla szczypiornistów ORLEN Wisły Płock, którzy już niedługo zainaugurują nowy sezon. Z tej okazji SPR Wisła Płock kolejny raz zaprasza szkoły do udziału w konkursie.

 

Akcja SPR Wisły Płock ma na celu zachęcenie jak największej liczby uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego Klubu. Każda ze szkół, która zgłosi się do konkursu - a następnie zasiądzie podczas meczów ORLEN Wisły Płock w SEKTORZE SZKOLNYM otrzyma punkty rankingowe. Szkoła, która w danym etapie zgromadzi największą ilość punktów zostanie, w ramach nagrody odwiedzona przez szczypiornistę ORLEN Wisły Płock. Z kolei w szkole, która zgromadzi największą ilość punktów w przekroju całego sezonu, odbędzie się trening z udziałem zawodników naszego zespołu.

Przypominamy, że o pierwszeństwie zapisów na mecze VELUX Ligi Mistrzów decyduje liczba punktów rankingowych, które każda szkoła zdobyła do czasu przeprowadzenia zapisów.

Zapisy na najbliższe mecze ligowe rozpoczną się w środę – 7-ego września. W poniedziałek 12 września rozpoczną się natomiast zapisy na mecz VELUX Ligi Mistrzów z FC Barceloną.

Zasady dystrybucji biletów na sektory szkolne pozostają bez zmian. Aby otrzymać bilety na dane spotkanie należy skontaktować się telefonicznie z Klubem pod numerem telefonu – 24 364 50 60.

Regulamin konkursu dla Szkół - „Po szkole – na halę”

 • Organizatorem konkursu jest SEKCJA PIŁKI RĘCZNEJ WISŁA PŁOCK S.A

 • Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 • Celem konkursu jest edukacja poprzez sport oraz popularyzowanie wśród uczniów szkół postaw fair-play, a także  propagowanie zdrowego trybu życia.

 • Celem konkursu jest zgromadzenie przez daną szkołę jak największej ilości punktów. Każda ze szkół może gromadzić swoje punkty poprzez uczestnictwo zgłoszonych przez nią uczniów w meczach SPR Wisły Płock.

 • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie szkoły do konkursu. Zgłoszenie odbywa się poprzez wysłanie informacji z podaniem następujących danych: Nazwa szkoły, adres, dane kontaktowe osoby zgłaszającej, na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • SPR Wisła Płock przyznaje punkty w zależności od ilości uczestników zapisanych na mecz z danej szkoły (zgodnie z zasadami korzystania z sektora szkolnego), którzy wezmą udział w meczu w sektorze szkolnym według następujących zasad:

-   2 punkty za udział każdego zgłoszonego przez szkołę ucznia w meczu VELUX Ligi Mistrzów
 -  5  punktów za udział każdego zgłoszonego przez szkołę ucznia w meczu PGNiG Superligi i Pucharu Polski

Konkurs podzielony jest na siedem etapów – zwycięzca każdego z etapów otrzyma nagrodę (wizyta szczypiornistów SPR Wisły Płock w szkole oraz upominki dla szkół). Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma nagrodę główną – trening z zespołem ORLEN Wisły Płock:

etap I: wrzesień

etap II: październik

etap III: listopad

etap IV: grudzień

etap V: luty

etap VI: marzec

etap VII: kwiecień

 • Wyniki konkursu będą ogłaszane po zakończeniu każdego z etapów w terminie do dnia piątego następnego miesiąca.

 • Punkty rozliczane są w ramach każdego etapu oddzielnie. Podlegają jednak sumowaniu na potrzeby wyłonienia zwycięzcy w ramach klasyfikacji generalnej.

 • Decyzje SPR Wisła Płock dotyczące przyznania nagrody są ostateczne.

 • Szkoła, której nagroda zostanie przydzielona zobowiązana jest do współdziałania w celu ustalenia zasad i terminu odbycia zajęć będących przedmiotem nagrody.

 • Udział w konkursie, decyzje dotyczące przyznania nagrody, odbycie zajęć będących przedmiotem nagrody oraz wszelkie inne zobowiązania związane z konkursem nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń finansowych uczestników konkursu.

Najlepsi

średnia: 4.31
średnia: 4.09
średnia: 4.06

Najskuteczniejsi

143 G / 42 M
PGNiG Superliga: 83 G / 25 M
Liga Mistrzów: 60 G / 14 M
131 G / 44 M
PGNiG Superliga: 106 G / 27 M
Liga Mistrzów: 25 G / 14 M
111 G / 42 M
Liga Mistrzów: 31 G / 14 M
PGNiG Superliga: 80 G / 25 M