Tyskie z Nafciarzami przez kolejny rok!

Tyskie przez kolejny rok będzie wspierało SPR Wisłę Płock.

- Tyskie to bardzo ważny sponsor w naszym portfolio. Nie tylko ze względu na wielkość zaangażowania w nasz Klub, ale przede wszystkim ze względu na ilość akcji, które marka organizuje dla kibiców wspólnie z Klubem. – mówi Adam Wiśniewski, prezes zarządu SPR Wisły Płock 

W ramach rocznej umowy, znak marki Tyskie będzie widoczny na bandach LED, bandach statycznych oraz w mediach społecznościowych Klubu. Klub przekaże również pulę biletów, która będzie dystrybuowana w konkursach organizowanych przez markę Tyskie.

Kompania Piwowarska, właściciel marki Tyskie, jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość produktów. 

Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Firma prowadzi także działalność społeczną oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu.

Najlepsi

średnia: 4.84
średnia: 4.32
średnia: 4.31

Najskuteczniejsi

133 G / 34 M
Liga Mistrzów: 22 G / 12 M
PGNiG Superliga: 104 G / 21 M
Puchar Polski: 7 G / 1 M
112 G / 31 M
Liga Mistrzów: 41 G / 11 M
PGNiG Superliga: 66 G / 19 M
Puchar Polski: 5 G / 1 M
102 G / 35 M
Liga Mistrzów: 22 G / 12 M
PGNiG Superliga: 76 G / 22 M
Puchar Polski: 4 G / 1 M