Trophy Tour zawita do Płocka!

Siedmioramienne trofeum, które zdobędzie Mistrz Polski, w maju zawita do naszego miasta. Puchar odwiedzi między innymi płockie szkoły podstawowe, a także zostanie wystawiony w ORLEN Arenie podczas meczu ćwierćfinałowego z Wybrzeżem Gdańsk 9 maja.

Trofeum jest integralną częścią całej idei PGNiG Superligi. Logotyp, który prezentuje uścisk siedmiu dłoni drużyny piki ręcznej ma odzwierciedlenie w trofeum, które ma siedem ramion. Mistrz Polski zdobywa puchar przechodni, który co roku odbywa tę samą drogę po wszystkich halach drużyn PGNiG Superligi. W tym roku promocja Trophy Tour rozpoczęła się już w lutym i do dzisiaj puchar zawitał już do większości miast. Teraz przyszła kolej na nas!

W dniach 7-8 maja odwiedzimy z trofeum szkoły objęte programem szkolenia piłki ręcznej w Płocku. Natomiast 9 maja kibice będą mogli je obejrzeć w ORLEN Arenie podczas meczu z Wybrzeżem Gdańsk. Z tej okazji przygotowaliśmy również konkurs, o którego szczegółach poinformujemy już niebawem. Tym samym chcemy uroczyście rozpocząć kulminacyjną fazę rozrywek, w której bardzo liczymy na wsparcie trybun. Bez Was to się nie uda!

Najlepsi

średnia: 4.47
średnia: 4.19
średnia: 4.13

Najskuteczniejsi

21 G / 5 M
PGNiG Superliga: 17 G / 4 M
Liga Mistrzów: 4 G / 1 M
21 G / 5 M
PGNiG Superliga: 13 G / 4 M
Liga Mistrzów: 8 G / 1 M
19 G / 5 M
PGNiG Superliga: 18 G / 4 M
Liga Mistrzów: 1 G / 1 M