Nafciarze wznowili treningi

We wtorek Wiślacy spotkali się na pierwszych po przerwie świątecznej zajęciach. Na treningu stawili się wszyscy zawodnicy.

Od wtorku do czwartku nasi szczypiorniści będą trenować dwa razy dziennie – Jest to ostatni czas, kiedy możemy tak naprawdę mocniej popracować. Później zawodnicy rozjadą się na mecze reprezentacji, a po powrocie do Płocka w maju czeka nas walka na dwóch frontach i w najlepszym wypadku sześć meczów – tłumaczy trener Piotr Przybecki – Oczywiście te pierwsze zajęcia po przerwie są trudne dla zawodników, więc zależało mi, żeby wprowadzić dzisiaj trochę elementów zabawy. Od środy jednak te obciążenia będą rosły. Pracujemy w komplecie, nikt nie narzeka na urazy. Nie ma z nami tylko Tomka Gębali, który jak doskonale wiemy przechodzi rehabilitację.

Na treningu gościnnie pojawił się dwa lata młodszy brat Dmitry Zhitnikova - Vladimir, który również jest piłkarzem ręcznym, ostatnio występującym w ekipie SKIF Krasnodar. Obecnie pozostaje bez klubu i poprosił o możliwość wzięcia udziału w części zajęć.

ORLEN Wisła Płock najbliższy swój mecz rozegra 23 kwietnia (godz. 13.00), kiedy to na wyjeździe zmierzy się z Chrobrym Głogów w ćwierćfinale PGNiG Superligi. Tydzień później dojdzie do rewanżu w ORLEN Arenie.

Najlepsi

średnia: 4.79
średnia: 4.21
średnia: 4.18

Najskuteczniejsi

190 G / 49 M
Liga Mistrzów: 28 G / 13 M
PGNiG Superliga: 140 G / 33 M
Puchar Polski: 22 G / 3 M
161 G / 43 M
PGNiG Superliga: 112 G / 30 M
Liga Mistrzów: 41 G / 11 M
Puchar Polski: 8 G / 2 M
145 G / 49 M
Liga Mistrzów: 22 G / 13 M
PGNiG Superliga: 117 G / 34 M
Puchar Polski: 6 G / 2 M