Fragmenty wypowiedzi na konferencji pomeczowej z Wybrzeżem Gdańsk

- Mamy szeroką ławkę i musimy ją wykorzystywać - mówił po meczu z Wybrzeżem Gdańsk trener ORLEN Wisły Piotr Przybecki. Nafciarze wygrali w Ergo Arenie 36:25.

Piotr Przybecki: Mamy szeroką ławkę i musimy ją wykorzystywać. Dzisiaj pograli bracia Gębala, którzy przecież pochodzą z miasta obok i fajnie, że mieli możliwość pokazania się. Jeśli chodzi o same zawody, to Wybrzeże bardzo dobrze zaczęło to spotkanie i sprawiło nam pewne problemy. Grają szybko, grają ciekawie i wydaje mi się, że to wszystko idzie u nich w dobrym kierunku i muszę uczciwie przyznać, że podoba mi się ten zespół. Jeśli chodzi o moich podopiecznych, to po tym okresie, w którym musieliśmy poprzestawiać kilka rzeczy w obronie zaczęliśmy ten mecz kontrolować, poszło parę kontr. Bardzo dobrze pokazał się ten młody chłopak Tomek Wiśniewski w drugiej połowie, co nas bardzo cieszy. Mamy teraz bardzo ważne zawody w Lidze Mistrzów, a gospodarzom życzę dalej powodzenia.

Tomasz Wiśniewski: Cieszę się, że zaliczyłem fajny debiut na tej hali. Dane mi było zagrać dwadzieścia minut przeciwko dobrej drużynie, co było na pewno sporym przeżyciem. Od początku chcieliśmy narzucić nasz rytm gry, ale udało nam się to dopiero mniej więcej od dwudziestej minuty. Później już kontrolowaliśmy w pełni wydarzenia na boisku.