Nafciarze w odwiedzinach u maluchów

Tradycyjnie już w okresie świątecznym zawodnicy ORLEN Wisły Płock odwiedzili płocki szpital im. Świętej Trójcy, gdzie wręczyli najmłodszym pacjentom klubowe upominki.

Do szpitala udali się zawodnicy ORLEN Wisły Płock – Dmitri Zhytnikov i Zbigniew Kwiatkowski oraz przedstawiciel sponsora Klubu firmy Repro – Daniel Bałdyga. Klubowe upominki oraz paczki świątecznych smakołyków przygotowane przez firmę Repro wywołały uśmiech na twarzach wszystkich dzieci.

 

- Po raz kolejny już w okresie świątecznym wspieramy liczne akcje charytatywne, czy też udajemy się do szpitala z drobnymi upominkami – mówił chwilę po spotkaniu Zbigniew Kwiatkowski. Dla mnie osobiście, jest to bardzo ważna część bycia zawodnikiem ORLEN Wisły Płock. Widząc uśmiech na twarzy dzieci nie wyobrażam sobie, żeby w okresie świątecznym nie pojawić się tu. - dodał obrotowy Nafciarzy.

 

W okresie świątecznym zawodnicy ORLEN Wisły Płock wsparli również akcje przygotowania paczek świątecznych dla płockich dzieci organizowaną pod nazwą „Moto Mikołaje”, a także wzięli udział w akcji pomocy dla hospicjum, która polegała na sprzedaży ozdób świątecznych z autografami zawodników i sztabu szkoleniowego ORLEN Wisły. Do sprzedaży trafiło ponad 150 sztuk takich ozdób.

Najlepsi

średnia: 4.48
średnia: 4.19
średnia: 4.13

Najskuteczniejsi

21 G / 5 M
PGNiG Superliga: 17 G / 4 M
Liga Mistrzów: 4 G / 1 M
21 G / 5 M
PGNiG Superliga: 13 G / 4 M
Liga Mistrzów: 8 G / 1 M
19 G / 5 M
PGNiG Superliga: 18 G / 4 M
Liga Mistrzów: 1 G / 1 M