Zadanie na kibicowanie

Wraz z początkiem maja nadchodzi ważny czas dla szczypiornistów ORLEN Wisły Płock, którzy już niedługo zaczną rozgrywki Finału Superligi. SPR Wisła Płock przygotowała „Zadanie na kibicowanie” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Akcja SPR Wisły Płock ma na celu zachęcenie jak największej liczby uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego Klubu. Każda ze szkół, która zgłosi się do zadania, a następnie zasiądzie podczas meczów ORLEN Wisły Płock w SEKTORZE SZKOLNYM, otrzyma punkty obecności. Szkoła, która będzie uczestniczyć w rozgrywkach ćwierćfinałowych i półfinałowych, otrzyma bilety na Mecze Finałowe Superligi w Płocku.

plakat zadanie

Zasady dystrybucji biletów na sektory szkolne pozostają bez zmian. Aby otrzymać bilety na dane spotkanie należy wysłać e-mail z zapotrzebowaniem.

Regulamin „Zadanie na kibicowanie”
• Organizatorem jest SEKCJA PIŁKI RĘCZNEJ WISŁA PŁOCK S.A
• Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
• Cena biletu 1 zł./os. Dla dzieci i opiekunów.
• Celem zadania jest edukacja poprzez sport oraz popularyzowanie wśród uczniów szkół postaw fair-play, a także propagowanie zdrowego trybu życia.
• Celem zadania jest zgromadzenie przez daną szkołę obecności na wszystkich meczach. Każda ze szkół może zdobyć punkty poprzez uczestnictwo, zgłoszonych przez nią uczniów, w meczach Orlen Wisły Płock.
• Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie szkoły, poprzez wysłanie informacji z podaniem następujących danych: Nazwa szkoły, adres, dane kontaktowe osoby zgłaszającej, na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Bilety otrzyma, każda szkoła z frekwencją na dwóch meczach play-off.

Najlepsi

średnia: 4.79
średnia: 4.21
średnia: 4.18

Najskuteczniejsi

190 G / 49 M
Liga Mistrzów: 28 G / 13 M
PGNiG Superliga: 140 G / 33 M
Puchar Polski: 22 G / 3 M
161 G / 43 M
PGNiG Superliga: 112 G / 30 M
Liga Mistrzów: 41 G / 11 M
Puchar Polski: 8 G / 2 M
145 G / 49 M
Liga Mistrzów: 22 G / 13 M
PGNiG Superliga: 117 G / 34 M
Puchar Polski: 6 G / 2 M