#Plock2017: Mistrz, Mistrz ZKS

To było wielkie święto szczypiorniaka w ORLEN Arenie. Przy licznie zgromadzonej publiczności Nafciarze pokonali Miedź i zapewnili sobie Mistrzostwo Polski!

Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu mecz o trzecie miejsce w turnieju Final Four Mistrzostw Polski wygrała drużyna Wybrzeża Gdańsk 37:36.

W pierwszym półfinale turnieju Final Four Mistrzostw Polski Juniorów Siódemka-Miedź Legnica pokonała Wybrzeże Gdańsk 28:27. O awansie zadecydowały lepiej egzekwowane rzuty karne.

#Plock2017: Młodzi Nafciarze zagrają o złoty medal!

W znakomitym stylu awans do finału Mistrzostw Polski zapewnili sobie juniorzy ORLEN Wisły Płock. W piątkowy wieczór pokonali Agrykolę Warszawa 40:28.

Już dziś w Płocku rusza Final Four Mistrzostw Polski Juniorów. Transmisję z tego wydarzenia zobaczą Państwo dzięki współpracy SPR Wisły Płock z Petrotelem.