Mamy przyjemność zaproponować Państwu współpracę z jednym z najlepszych i najbardziej utytułowanych klubów polskiej piłki ręcznej, wielokrotnym Mistrzem Polski oraz zdobywcą Pucharu Polski. Klubem, który już od 27 lat nie schodzi z podium Mistrzostw Polski.

 

W sezonie 2016/2017 drużyna ORLEN Wisły Płock po raz kolejny, poza zmaganiami na arenie krajowej, uczestniczyć będzie w prestiżowych rozgrywkach europejskiej EHF VELUX Champions League, w której w trzech ostatnich edycjach awansowała do grona najlepszych 16 drużyn Europy.

W nadchodzącym sezonie Płock będzie gościł najlepszych piłkarzy ręcznych świata. Nasz zespół w ORLEN Arenie gościć będzie takie kluby jak np.: francuskie PSG Handball, hiszpańską Barcelonę, czy też węgierskie MKB Veszprem.

Sukcesy ORLEN Wisły Płock idą w parze z wzrostem popularności dyscypliny jaką jest piłka ręczna, co sprawia, że staje się ona idealną przestrzenią dla promocji własnej marki. Obecnie jest to trzecia pod względem popularności dyscyplina drużynowa w Polsce, która cały czas zyskuje nowych kibiców.

SPR Wisła Płock oferuje swoim potencjalnym partnerom szereg form zaangażowania w projekt jakim jest ORLEN Wisła Płock. Obok sponsoringu sportowego w naszym klubie funkcjonuje Niebiesko Biało Niebieski Klub Biznesu, który zrzesza podmioty utożsamiające się płocką piłka ręczna.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.