Mamy przyjemność zaproponować Państwu współpracę z jednym z najlepszych i najbardziej utytułowanych klubów polskiej piłki ręcznej, wielokrotnym Mistrzem Polski oraz zdobywcą Pucharu Polski. Klubem, który już od ponad 28 lat nie schodzi z podium Mistrzostw Polski.

Sezon 2017/2018 będzie kolejnym, w którym zawodnicy ORLEN Wisły Płock wezmą udział w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Rozgrywki te skupiają 28 najlepszych drużyn Europy. Europejska Federacja Piłki Ręcznej (EHF) doceniając wyniki osiągane przez płockich szczypiornistów umieściła nasz zespół bezpośrednio w fazie grupowej. Co więcej decyzją EHF ORLEN Wisła Płock znalazła się w gronie 16 najlepszych drużyn Starego Kontynentu.

Sportową siłę ORLEN Wisły Płock pokazuje również fakt, iż trzech przedstawicieli naszego klubu wzięło udział w ostatnich Igrzyskach Olimpijskich RIO'2016. Któż z Państwa nie emocjonował się meczami Polaków z Duńczykami, czy Niemcami? A przecież obecnie tylko w reprezentacji Polski gra regularnie aż 5 Nafciarzy - Michał Daszek, Przemysław Krajewski, Adam Morawski, Tomasz Gębala i Maciej Gębala. Na tym nie koniec, bo przecież nasi zawodnicy są reprezentantami czołowych europejskich teamów – Chorwacji, Serbii, Słowenii, Rumunii, Węgier, Portugalii, Bośni i Hercegowiny. Nie zapominajmy też, że trenerem Polski jest szkoleniowiec naszego klubu Piotr Przybecki.

Dobre wyniki osiągane przez zespół ORLEN Wisły Płock idą w parze z ogromnym wzrostem zainteresowania całą dyscypliną. Piłka ręczna mężczyzn jest jedną z wiodących dyscyplin w rankingu zainteresowania i popularności. Fachowe badania przeprowadzone przez "Sponsoring monitor 2015" potwierdziły, że piłka ręczna zajmuje trzecie miejsce w rankingu zainteresowania Kibiców.


SPR Wisła Płock oferuje swoim potencjalnym partnerom szereg form zaangażowania w projekt jakim jest ORLEN Wisła Płock. Obok sponsoringu sportowego w naszym klubie funkcjonuje Niebiesko Biało Niebieski Klub Biznesu, który zrzesza podmioty utożsamiające się płocką piłką ręczną oraz program partnerski Niebieskie Punkty.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.