EHFEL #6: Nafciarze wracają do grania

Po kolejnych perypetiach związanych z koronawirusem ponownie wracamy do gry! W swoim trzecim meczu w EHF Lidze Europejskiej ORLEN Wisła Płock zmierzy się z francuskim Fenix Toulouse. Transmisja na żywo na kanale Eurosport, początek godz. 18:45.

Czytaj więcej...

Lecimy do Francji!

Testy na Covid, przeprowadzone w niedzielę u zawodników przewidzianych do gry, dały wyniki negatywne, co pozwala nam spełnić minimum kadrowe. Nafciarze w poniedziałek z samego rana wylecą na mecz EHF Ligi Europejskiej z Fenix Toulouse.

Czytaj więcej...

Mecz ze Stalą Mielec odwołany

Przeprowadzone w ostatnią środę badania wśród zawodników przebywających na kwarantannie, potwierdziły kolejnych 6 nowych przypadków zarażenia Covid-19. W związku z tym, sobotni mecz ze Stalą Mielec został odwołany. Pod znakiem zapytania stoi dziś również wylot drużyny do Francji na mecz w EHF Lidze Europejskiej.

Czytaj więcej...

I liga #9: Azoty-Puławy górą

W meczu 9. kolejki I ligi nasz drugi zespół przegrał z drużyną KS Azoty-Puławy 26:33. Tym samym podopieczni Zbigniewa Kwiatkowskiego spadli na 10. miejsce w tabeli Grupy C.

Czytaj więcej...

Juniorzy #11: Kolejne zwycięstwo na koncie

Juniorzy ORLEN Wisły Płock pokonali na wyjeździe MKS Mazur Sierpc w meczu 11. kolejki warszawsko-mazowiecki ligi juniorów.

Czytaj więcej...

Najlepsi

średnia: 4.09
średnia: 4.03
średnia: 4.01

Najskuteczniejsi

47 G / 6 M
PGNiG Superliga: 27 G / 4 M
Liga Europejska: 20 G / 2 M
31 G / 7 M
PGNiG Superliga: 26 G / 5 M
Liga Europejska: 5 G / 2 M
22 G / 6 M
PGNiG Superliga: 13 G / 4 M
Liga Europejska: 9 G / 2 M