Głosowanie czas zacząć!

Dokładnie 2 stycznia wystartował 15. Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku w Płocku. Tradycyjnie wśród nominowanych nie zabrakło przedstawicieli SPR Wisły Płock.

W kategorii Najpopularniejszy Trener kapituła konkursowa doceniła trenera pierwszego zespołu ORLEN Wisły Płock i jednocześnie selekcjonera reprezentacji Polski Piotra Przybeckiego. Wyróżnieni zostali również trenerzy juniorów, którzy w tym roku sięgnęli po Mistrzostwo Polski – Robert Jankowski i Bogdan Janiszewski.

Wśród nominowanych do tytułu Najpopularniejszego Sportowca nie zabrakło kapitana Nafciarzy Marcina Wicharego, którego wyróżniono za osobowość, charakter, przywiązanie do klubu oraz miasta. Z kolei Aleksander Olkowski w maju tego roku poprowadził juniorów naszego klubu do złotego medalu mistrzostw Polski. No i został wybrany MVP turnieju finałowego.

Wśród nominowanych w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec jest także Miłosz Rupp – na co dzień zawodnik ORLEN Wisły II. W jego przypadku jednak na pierwszy plan wysuwają się sukcesy z zespołem piłki ręcznej plażowej. Lider rezerw to przecież najlepszy strzelec BHT Auto Forum Petra, z którą zdobył Mistrzostwo i Puchar Polski, a także zajął drugie miejsce w klubowych Mistrzostwach Europy.

Głosy na Najpopularniejszych można oddawać na dwa sposoby:
- za pomocą kuponów (znajdziecie je w „Tygodniku Płockim” i płockiej „Gazecie Wyborczej”);
- wysyłając SMS-y.

Każda nominacja do tytułu ma przypisany swój kod. Aby oddać głos w plebiscycie na wybranego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT), w treści wpisując odpowiedni kod. Podpowiadamy kody:
Aleksander Olkowski – TPS.11
Miłosz Rupp – TPS.12
Marcin Wichary – TPS.13
Robert Jankowski i Bogdan Janiszewski – TPT.2
Piotr Przybecki TPT.5

Ważne! Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę wiadomości SMS. Głosowanie trwa od 2 stycznia do 4 lutego, do godz. 23.59.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników nastąpi 10 lutego na Płockim Balu Mistrzów Sportu.

Pełną listę nominowanych i niezbędne regulaminy znajdziecie na stronach Tygodnika Płockiego i Gazety Wyborczej. Oprócz wyżej wymienionych organizatorami plebiscytu są jeszcze Radiomixx.pl i Urząd Miasta Płocka.

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.04

Najskuteczniejsi

120 G / 21 M
PGNiG Superliga: 72 G / 11 M
Liga Mistrzów: 48 G / 10 M
74 G / 23 M
PGNiG Superliga: 51 G / 13 M
Liga Mistrzów: 23 G / 10 M
69 G / 21 M
PGNiG Superliga: 38 G / 12 M
Liga Mistrzów: 31 G / 9 M