Pomagamy Antosiowi z Gąbina

Już w niedzielę w ORLEN Arenie nasi kibice będą mogli wspomóc zbiórkę portalu Teraz Gąbin. Mały Antoś potrzebuje środków na operację w USA.


To dodatkowy, na dodatek dobry pretekst, by przyjść na mecz ORLEN Wisły w VELUX EHF Lidze Mistrzów. Nafciarze zmierzą się w nim z Rhein Neckar Löwen (początek godz. 19).


Antoś Mierzejewski ma nieco ponad 1,5 roku. Chłopiec urodził się bez kości strzałkowej w prawej nóżce. Kończyna jest krótsza od lewej i zdeformowana. Prawa rączka również ma defekty. Dłoń ma wykształcone tylko trzy paluszki. Jeśli Antoś nie przejdzie specjalistycznej operacji do ukończenia drugiego roku życia czeka go wózek. Operacji, która może znacznie przyśpieszyć i w ogóle umożliwić proces leczenia, mogą się podjąć lekarze w USA. - Jeśli Antoś nie przejdzie operacji jak najszybciej, wada będzie się pogłębiać. Błagam pomóżcie nam zdążyć – na łamach portalu Teraz Gąbin apeluje mama chłopca.
Wolontariusze z puszkami będą na Was czekać w ORLEN Arenie już przed meczem. Zachęcamy do wsparcia Antosia i trzymamy kciuki za powodzenie nie tylko zbiórki, ale i późniejszej operacji.


Więcej o Antosiu czytajcie tutaj

Najlepsi

średnia: 4.61
średnia: 4.18
średnia: 4.04

Najskuteczniejsi

83 G / 16 M
PGNiG Superliga: 49 G / 8 M
Liga Mistrzów: 34 G / 8 M
65 G / 18 M
PGNiG Superliga: 45 G / 10 M
Liga Mistrzów: 20 G / 8 M
61 G / 16 M
PGNiG Superliga: 31 G / 9 M
Liga Mistrzów: 30 G / 7 M