Trophy Tour zawita do Płocka!

Siedmioramienne trofeum, które zdobędzie Mistrz Polski, w maju zawita do naszego miasta. Puchar odwiedzi między innymi płockie szkoły podstawowe, a także zostanie wystawiony w ORLEN Arenie podczas meczu ćwierćfinałowego z Wybrzeżem Gdańsk 9 maja.

Trofeum jest integralną częścią całej idei PGNiG Superligi. Logotyp, który prezentuje uścisk siedmiu dłoni drużyny piki ręcznej ma odzwierciedlenie w trofeum, które ma siedem ramion. Mistrz Polski zdobywa puchar przechodni, który co roku odbywa tę samą drogę po wszystkich halach drużyn PGNiG Superligi. W tym roku promocja Trophy Tour rozpoczęła się już w lutym i do dzisiaj puchar zawitał już do większości miast. Teraz przyszła kolej na nas!

W dniach 7-8 maja odwiedzimy z trofeum szkoły objęte programem szkolenia piłki ręcznej w Płocku. Natomiast 9 maja kibice będą mogli je obejrzeć w ORLEN Arenie podczas meczu z Wybrzeżem Gdańsk. Z tej okazji przygotowaliśmy również konkurs, o którego szczegółach poinformujemy już niebawem. Tym samym chcemy uroczyście rozpocząć kulminacyjną fazę rozrywek, w której bardzo liczymy na wsparcie trybun. Bez Was to się nie uda!

Najlepsi

średnia: 4.6
średnia: 4.15
średnia: 4.03

Najskuteczniejsi

80 G / 15 M
PGNiG Superliga: 46 G / 7 M
Liga Mistrzów: 34 G / 8 M
62 G / 17 M
PGNiG Superliga: 42 G / 9 M
Liga Mistrzów: 20 G / 8 M
57 G / 15 M
PGNiG Superliga: 27 G / 8 M
Liga Mistrzów: 30 G / 7 M