Przed nami ostatni mecz sezonu w ORLEN Arenie

Strefa Kibica, a do wygrania rękawice Marcina Różalskiego oraz lot motoparalotnią nad Płockiem z Wojtkiem Bógdałem – m.in. takie atrakcje czekają na kibiców, którzy w najbliższą środę będą wspierać Nafciarzy w meczu finałowym o Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej!

Oczywiście mecze finałowe PGNiG Superligi są „daniem głównym” tego tygodnia, ale z tej okazji odbędzie się wiele wydarzeń okołosportowych. Zacznijmy od tego, że w środę bezpośrednio przed meczem uhonorujemy zawodników, którzy po sezonie opuszczą nasz Klub, a sam pojedynek będzie ich ostatnim występem w ORLEN Arenie. Przypomnijmy, że z ORLEN Wisłą rozstają się Valentin Ghionea, Gilberto Duarte, Mateusz Piechowski, Sime Ivić i Maciej Gębala – Przez natłok różnych wydarzeń, święto Bożego Ciała, niedzielny mecz rewanżowy w Kielcach, a także trwające już zgrupowania reprezentacji musieliśmy odejść od tradycyjnej formy pożegnania. – powiedział Prezes SPR Wisły Płock Adam Wiśniewski – W związku z tym postanowiliśmy przygotować krótką uroczystość zaraz przed rozpoczęciem meczu, dlatego namawiam kibiców, aby zjawili się w ORLEN Arenie trochę wcześniej niż zwykle, bo przygotowaliśmy dla nich liczne atrakcje.

Jakie to atrakcje? Otóż już od godz. 18.00 wokół ORLEN Areny otwarta zostanie Strefa Kibica, a w niej ogródek grillowy, ścianka wspinaczkowa, dmuchaniec i liczne animacje dla dzieci. Zabawę uświetni obecność najbardziej utytułowanego zawodnika w historii polskiego sportu motoparalotniowego Wojtka Bógdała – indywidualnego Mistrza Świata, podwójnego Mistrza Europy, potrójnego Mistrza Polski, złotego medalisty The World Games 2017. Zainteresowanym osobom opowie o podniebnym fruwaniu oraz zaprezentuje swoją motoparalotnię. Będzie to także okazja do zdobycia autografu lub zrobienia sobie fotki z naszym Mistrzem. Pierwsze podanie w meczu wykona natomiast Marcin Różalski z federacji DSF Kickboxing Challenge - polski zawodowy kick-boxer, zawodnik muay thai i mieszanych sztuk walki, międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017 roku. Obaj sportowcy dla kibiców przygotowali niespodzianki i do wygrania będzie lot motoparalotnią i oryginalne rękawice bokserskie popularnego Różala. Do zdobycia będzie również samochód na weekend, ufundowany przez naszego partnera motoryzacyjnego – firmę Toyota Kompiński. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim naszym partnerom, który przyczynili się do przygotowania wszystkich atrakcji: Grupie DSF, grupie animatorów Tyskie, ORLEN Administracji, Toyota Kompiński, Komunikacji Miejskiej, Wodociągiom Płockim, Airproducts i grupie Impuls.

Punktualnie o 20:15 rozpocznie się ostatni mecz w tym sezonie w ORLEN Arenie. Przed naszą drużyną bardzo trudne, ale nie niemożliwe zadanie. - Chciałbym, aby kibice nam pomogli i uwierzyli, że wszystko jest możliwe – mówił dla WisłaTV trener Nafciarzy Krzysztof Kisiel. Wsparcie trybun będzie naszej drużynie bardzo potrzebne, bo…bez Was to się nie uda.

piknik a4 6

ORLEN Wisła Płock – PGE Vive Kielce – finał PGNiG Superligi – I mecz, środa 30 maja, godz. 20:15

Bilety są do nabycia w punktach stacjonarnych na terenie Płocka:
- Sklep Sportowy Dagna na Al. St. Jachowicza 49 (godziny otwarcia: 10.00-18.00)
- Sklep INTERSPORT w Galerii Wisła (9.00-21.00)
- Sklep Kibica w ORLEN Arenie (8.00-13.00)
- Półtorej godziny przed meczem w kasach ORLEN Areny

Sprzedaż internetowa nie jest prowadzona.

 

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.04

Najskuteczniejsi

120 G / 21 M
PGNiG Superliga: 72 G / 11 M
Liga Mistrzów: 48 G / 10 M
74 G / 23 M
PGNiG Superliga: 51 G / 13 M
Liga Mistrzów: 23 G / 10 M
69 G / 21 M
PGNiG Superliga: 38 G / 12 M
Liga Mistrzów: 31 G / 9 M