Firma PiK na kolejny rok z SPR Wisłą Płock!

Firma P.H.U. PiK na kolejny rok przedłużyła umowę sponsoringową z naszym klubem.

- Cieszę się, że płockim firmom zależy na rozwoju naszej dyscypliny. PiK już od kilku lat konsekwentnie buduje swój wizerunek firmy kojarzącej się z piłkarzami ręcznymi ORLEN Wisły. Kolejna umowa to dowód wzajemnego zaufania i zadowolenia z dotychczasowej współpracy. Nasze ambicje sięgają daleko i każde tego typu wsparcie jest nam potrzebne. Pracujemy nad tym, aby rozwijać Klub Biznesu oraz aby także inne płockie firmy podążyły drogą PiK i kolejnymi krokami stawały się coraz bardziej znaczącymi sponsorami naszego klubu – powiedział prezes SPR Wisły Adam Wiśniewski.

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe PiK działa na rynku od 1998 roku. Zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą materiałów budowlanych wielu krajowych i zagranicznych producentów. Sprzedaż prowadzona jest w 4 wyspecjalizowanych punktach handlowych. Firma posiada również rozbudowany tabor transportowy oraz 9 specjalistycznych mieszalników do wszystkich rodzajów tynków i farb.

PiK jest wiodącym dystrybutorem chemii budowlanej firm Ceresit, Atlas, Bolix, Cekol, Mapei materiałów izolacyjnych firmy Rockwool, Knauf, Swisspor, systemów suchej zabudowy firmy Siniat, ale przede wszystkim kostki brukowej Polbruk, Libet oraz materiałów ściennych z firm Xella, Silikaty, Solbet.

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.04

Najskuteczniejsi

120 G / 21 M
PGNiG Superliga: 72 G / 11 M
Liga Mistrzów: 48 G / 10 M
74 G / 23 M
PGNiG Superliga: 51 G / 13 M
Liga Mistrzów: 23 G / 10 M
69 G / 21 M
PGNiG Superliga: 38 G / 12 M
Liga Mistrzów: 31 G / 9 M