Spotkanie z dziennikarzami

W piątek o godz. 11.00 odbyło się spotkanie z dziennikarzami, podczas którego przedstawiciele klubu rozmawiali o ważnych tematach związanych z funkcjonowaniem SPR Wisły Płock.

Podczas spotkania poruszone zostały tematy m.in. związane z ostatnimi wynikami sportowymi ORLEN Wisły Płock, sporną sytuacją z Europejską Federacją Piłki Ręcznej w kontekście Nord Stream 2, czy planami dotyczącymi pierwszej drużyny na sezon 2019/2020. Zarząd odpowiedział także na pytania, jakie pojawiły się ostatnio w przestrzeni publicznej w odniesieniu do funkcjonowania SPR Wisły Płock. Nasz klub reprezentował prezes SPR Wisły Płock Adam Wiśniewski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Katarzyna Przykłota oraz trener ORLEN Wisły Płock Xavier Sabate. Konferencja trwała prawie 2 godziny.

- Oczywiście nie mam podstaw do zadowolenia. Drużyna w październiku gra bardzo słabo, każdy to widzi. Przegraliśmy mecze, które powinniśmy wygrać. Dlaczego tak się dzieje? Od znalezienia odpowiedzi na to pytanie jest sztab szkoleniowy. Mam nadzieję, że przerwa na reprezentacje pozwoli wszystkim złapać trochę oddechu i po powrocie wszystko będzie wyglądało lepiej – mówił prezes SPR Wisły Płock Adam Wiśniewski.

- Po tym sezonie kontrakty kończą się sześciu zawodnikom, do tego w trzech przypadkach mamy podpisane umowy na zasadzie 1+1. W zależności od rekomendacji sztabu szkoleniowego będziemy przedłużać umowy, lub nie. Sztab szkoleniowy przedstawił scenariusze zmian w I drużynie w perspektywie trzech najbliższych lat – powiedział Adam Wiśniewski w odniesieniu do planowanych zmian w pierwszej drużynie ORLEN Wisły Płock.

Obszerne skróty z konferencji już wkrótce będą dostępne w materiale WisłaTV.

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.04

Najskuteczniejsi

120 G / 21 M
PGNiG Superliga: 72 G / 11 M
Liga Mistrzów: 48 G / 10 M
74 G / 23 M
PGNiG Superliga: 51 G / 13 M
Liga Mistrzów: 23 G / 10 M
69 G / 21 M
PGNiG Superliga: 38 G / 12 M
Liga Mistrzów: 31 G / 9 M