Prezes Robert Czwartek dziękuje kibicom

Pojedynek ORLEN Wisły Płock z MOL-Pick Szeged obudził ducha ORLEN Areny. Mówili o tym na konferencji prasowej Xavier Sabate i Jose Guilherme de Toledo, dzisiaj szczególne podziękowania do kibiców skierował prezes Robert Czwartek.

- Grać w takiej atmosferze to czysta przyjemność – mówił zaraz po meczu Jose Guilherme do Toledo. Trener Xavier Sabate dodał – To była taka atmosfera, jaką zapamiętałem goszcząc tutaj z innymi drużynami. Było niesamowicie. Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że dla całego naszego projektu bardzo ważne jest wsparcie i doping kibiców, szczególnie w takich meczach. Ze swojej strony proszę tylko o cierpliwość i zaufanie.

Dzisiaj kibiców pochwalił również prezes Robert Czwartek – Musimy pamiętać, że drużyna ORLEN Wisły Płock jest dobrem całego miasta. Ten zespół powinien jednoczyć ludzi i cieszę się, że tak się stało w niedzielę. Szczególnie ważne jest to dla zawodników i trenerów, ale również i ja doceniam, że kibice stanęli na wysokości zadania i znowu mówi się o nich w samych superlatywach. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i całego zespołu ORLEN Wisły Płock.

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.19

Najskuteczniejsi

201 G / 37 M
PGNiG Superliga: 131 G / 22 M
Puchar Polski: 10 G / 1 M
Liga Mistrzów: 60 G / 14 M
129 G / 37 M
PGNiG Superliga: 84 G / 23 M
Puchar Polski: 10 G / 2 M
Liga Mistrzów: 35 G / 12 M
125 G / 41 M
PGNiG Superliga: 86 G / 25 M
Puchar Polski: 9 G / 2 M
Liga Mistrzów: 30 G / 14 M