Zobacz trofeum mistrza w Płocku!

Trofeum za Mistrzostwo Polski PGNiG Superligi zawita do Płocka. Już 19 maja będzie można je zobaczyć z bliska przed i w trakcie półfinałowego meczu ORLEN Wisły Płock – MMTS Kwidzyn. Dla wszystkich kibiców zostanie przygotowana specjalna strefa Trophy Tour, możliwość zrobienia zdjęcia z pucharem i wygrania cennych nagród.

Płock będzie ostatnim z miast PGNiG Superligi, do których zawita trofeum. Formuła Trophy Tour 2019 uległa znacznej zmianie w porównaniu z latami poprzednimi. Począwszy od tego roku, puchar będzie udostępniony kibicom jednego miasta tylko raz, w trakcie jednego meczu. W Płocku okazja do zobaczenia i zrobienia zdjęcia z trofeum będzie miała miejsce przy okazji meczu rundy finałowej z MMTS-em Kwidzyn.

Strefa Trophy Tour będzie otwarta od godziny 12:00 do końca przerwy w meczu. W godzinach 12:00 – 13:00 na kibiców czekać będzie profesjonalny fotograf, który wykona bezpłatne zdjęcia wszystkim chętnym. Galeria ze zdjęciami zostanie opublikowana na portalu Facebook SPR Wisły Płock. Pierwsze pięć osób, które zrobi sobie zdjęcia z trofeum otrzyma oficjalną piłkę PGNiG Superligi Select Ultimate. W przerwie meczu kibice będą mieli okazję wziąć udział w specjalnym konkursie. Dodatkowo każdy kto opublikuje zdjęcie z Trofeum na Instagramie i użyje #SuperTrofeum, weźmie udział w zabawie, w której może zdobyć wartościowe nagrody!

Mecz ORLEN Wisły Płock z MMTS Kwidzyn rozpocznie się o godz. 13.00. Bilety są dostępne na portalu ebilet.pl

#SuperTrofeum

Trofeum za Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej mężczyzn jest unikalnym, dedykowanym pucharem PGNiG Superligi. Został zaprojektowany specjalnie dla tych rozgrywek. Ma wysokość 60 cm i waży 5,12 kg. Ma siedem ramion, co odzwierciedla siedmiu zawodników grających na boisku. Ich rozpiętość to 40 cm. Trofeum jest przechodnie, wręczane Mistrzowi Polski w piłce ręcznej od 2016 roku, czyli od momentu powołania zawodowej ligi piłki ręcznej mężczyzn.

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
110 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M