Nowa umowa sponsoringowa z REPRO

SPR Wisła Płock i REPRO Sp. z o.o. przedłużyły umowę sponsoringową na kolejny sezon.

- To będzie już piąty rok naszej współpracy z firmą REPRO. Myślę, że to mówi samo za siebie. Dziękuję władzom tej spółki za to, że byli z nami przez ten czas i będą z nami przez kolejne dwanaście miesięcy. Bardzo liczę, że takich firm będzie przybywało. Piłka ręczna jest nieodzowną częścią naszego miasta. Jest to nasze wspólne dobro. Przed nami bardzo interesujący sezon i wierzę, że wszyscy będziemy się wspólnie cieszyć ze zwycięstw ORLEN Wisły Płock – powiedział prezes SPR Wisły Płock Robert Czwartek.

- Cieszymy się i zarazem jesteśmy dumni, że przez kolejny rok możemy uczestniczyć w budowie płockiego sportu. Jako sponsorzy płockiej piłki ręcznej wiemy, że tak długa współpraca świadczy o wzajemnym zaufaniu i dążeniu do wspólnego celu, jakim jest osiąganie jak najlepszych wyników naszego szczypiorniaka w Polsce i na arenach międzynarodowych. Jako kibice wierzymy, że nasza drużyna, jaką jest zespół ORLEN Wisły Płock w tym sezonie osiągnie znaczące sukcesy i po raz kolejny zachwyci nas wieloma efektownymi zwycięstwami – powiedział Wojciech Gontarek, Prezes Zarządu Repro Sp. z o.o.

Historia firmy sięga 1988 r. REPRO należy do największych firm budowlanych w regionie, zatrudniając ponad 100 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Większość z nich, łącznie z kadrą techniczną i nadzorem, realizowała wiele skomplikowanych i innowacyjnych inwestycji przemysłowych, głownie na terenie Zakładu Produkcyjnego PKN ORLEN S.A. a także na innych obiektach przemysłowych.

Najlepsi

średnia: 4.63
średnia: 4.37
średnia: 4.21

Najskuteczniejsi

248 G / 44 M
PGNiG Superliga: 169 G / 28 M
Puchar Polski: 19 G / 2 M
Liga Mistrzów: 60 G / 14 M
148 G / 46 M
PGNiG Superliga: 98 G / 30 M
Puchar Polski: 8 G / 3 M
Liga Mistrzów: 42 G / 13 M
146 G / 48 M
PGNiG Superliga: 106 G / 31 M
Puchar Polski: 10 G / 3 M
Liga Mistrzów: 30 G / 14 M