MODULAR na koszulach ORLEN Wisły Płock!

Firma Modular System Sp. z o.o. została nowym sponsorem SPR Wisły Płock. Logo spółki pojawi się na koszulkach Nafciarzy już w najbliższym meczu w Lidze Mistrzów.

- Rozmowy z Adamem Wiśniewskim trwały długo, ale impulsem do decyzji było zwycięstwo w klasyku PGNiG Superligi i znakomita gra drużyny - mówi Mariusz Brudnicki, wiceprezes Modular System Sp. z o.o. - Zespół pokazał charakter i wysoki poziom sportowy, potwierdzając tym samym potencjał, który w nim tkwi. Gratulacje dla Zawodników, Trenerów i wszystkich którzy przez ostatnie lata zaangażowani byli w walkę o przywrócenie Wiśle zdolności do pokonania odwiecznego rywala. Wierzę, że dalsza część sezonu będzie emocjonująca, jak ostatni mecz, a ciężka, codzienna praca Klubu nagrodzona wspaniale smakującym szampanem w maju przyszłego roku.

- Dziękuję Zarządowi Modular System Sp. z o.o., że zdecydował się na ten krok i wsparcie nas w realizacji naszych celów – mówi Robert Czwartek, prezes SPR Wisły Płock. – Chcemy się rozwijać, chcemy stawać się lepsi, chcemy walczyć o najwyższe cele i dawać naszym kibicom tyle radości, co we wspomnianym meczu. Poziom sportowy, kibice, sponsorzy – to wszystko są naczynia połączone. Kiedy jednego elementu brakuje, o rozwój jest znacznie trudniej. Dzisiaj wszyscy możemy mieć wielką satysfakcję.

Firma Modular System zajmuje się produkcją i sprzedażą kontenerów budowlanych i wojskowych oraz domów modułowych. Jest firmą rodzinną, którą tworzy zespół ludzi doceniających tradycję i zaangażowanie. Duży potencjał firmy pozwala spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania Klientów krajowych i zagranicznych. Proponowane i dostarczane przez firmę rozwiązania opierają się na wieloletnich doświadczeniach z zakresu innowacyjnej inżynierii oraz znajomości aktualnych trendów w budownictwie modułowym. Spółka współpracuje z inwestorami budowlanymi, przedsiębiorcami, spółkami sektora militarnego, wypożyczalniami kontenerów oraz podmiotami indywidualnymi. Swoje produkty poza rynkiem krajowym dostarcza do Austrii, Węgier, Czech, Niemiec, Danii i Szwecji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie modularsystem.pl

Najlepsi

średnia: 4.71
średnia: 4.28
średnia: 4.17

Najskuteczniejsi

111 G / 28 M
PGNiG Superliga: 79 G / 19 M
Liga Mistrzów: 32 G / 9 M
104 G / 29 M
PGNiG Superliga: 73 G / 20 M
Liga Mistrzów: 31 G / 9 M
95 G / 32 M
PGNiG Superliga: 55 G / 22 M
Liga Mistrzów: 40 G / 10 M