Piłkarze nożni dołączają do Domowych Lekcji WF

Po siatkarzach VERVY Warszawa ORLEN Paliwa kolejne kluby dołączają do lekcji Domowego WF. Już w piątek zajęcia poprowadzi jedna z ikon naszego klubu Marcin Wichary, a towarzyszył mu będzie zawodnik piłkarskiej Wisły Płock Jakub Rzeźniczak.

Mistrz Świata na motoparalotni Wojciech Bógdał, siatkarze VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Andrzej Wrona, Bartosz Kwolek, Jan Król – to lista sportowców, którzy do tej pory przyłączyli się do lekcji domowego WF-u, organizowanych przez SPR Wisłę Płock. Zajęcia cieszą się niesłabnącą popularnością wśród uczestników i mają liczną grupę oddanych fanów, którzy jak dotąd nie opuścili prawie ani jednej lekcji.

Podczas najbliższych zajęć, zaplanowanych na piątek 8 maja, znajdzie się również coś dla fanów piłki nożnej, gdyż do Marcina Wicharego dołączy Jakub Rzeźniczak. Zawodnik piłkarskiej Wisły Płock jest pięciokrotnym Mistrzem Polski, sześć razy wygrał Puchar Polski i raz Superpuchar. Popularny „Wichura” to legenda płockiego szczypiorniaka, olimpijczyk, brązowy medalista mistrzostw świata, czterokrotny Mistrz Polski i czterokrotny zwycięzca Pucharu Polski. Prawdziwi Mistrzowie wspólnie będą starali się zarazić sportem najmłodszych.

Zapraszamy: piątek 8 maja, godz. 12.00

Dane logowania:
• Poprzez aplikację ZOOM, klikając w link https://bit.ly/2Vzwsw6
• Meeting ID: 725 725 1947 (opcjonalnie)
• Hasło: 1947

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M