ALLTECH naszym nowym Partnerem Technicznym!

Alltech sp. jawna został nowym Partnerem Technicznym naszego klubu. Płocka firma będzie świadczyła dla nas usługi informatyczne oraz doradztwo sprzętowe i programowe.

- Cieszę się, że nasze rozmowy z firmą Alltech znalazły taki finał. Często jest tak, że nasza współpraca z firmami rozwija się stopniowo, małymi kroczkami, abyśmy na końcu pozyskali solidnego sponsora. Jako klub dołożymy wszelkich starań, aby Alltech poszedł właśnie tą drogą, a tymczasem dziękuję Zarządowi za wsparcie naszej działalności od strony informatycznej, która w dzisiejszych czasach jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania każdej instytucji – powiedział prezes SPR Wisły Płock Robert Czwartek.

- W przyszłym roku minie 30 lat działalności naszej firmy na rynku informatycznym. Cieszę się, że możemy dołożyć małą cegiełkę do rozwoju naszego klubu dzieląc się zdobytym przez te lata doświadczeniem. Jestem przekonany, że nasza współpraca jest początkiem dłuższej, wspólnej drogi. Od zawsze nasze serce było, jest i pozostanie przy drużynie – skomentował wspólnik spółki Artur Pająk.

Najlepsi

średnia: 4.03
średnia: 3.99
średnia: 3.89

Najskuteczniejsi

19 G / 2 M
PGNiG Superliga: 7 G / 1 M
Liga Europejska: 12 G / 1 M
17 G / 4 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
Liga Europejska: 1 G / 1 M
14 G / 4 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M
Liga Europejska: 5 G / 1 M