ORLEN Wisła zagra w VELUX EHF Lidze Mistrzów!

Wysokie noty wystawiane przez delegatów EHF za organizację meczów VELUX EHF Ligi Mistrzów oraz niezła gra podopiecznych Xaviera Sabate sprawiły, że po raz kolejny Nafciarze otrzymali "dziką kartę" i zagrają w grupie C lub D.

Czytaj więcej...

Philip Stenmalm dołączy do Nafciarzy!

Szwedzki leworozgrywający Philip Stenmalm od nowego sezonu będzie zawodnikiem ORLEN Wisły Płock. 27-letni rozgrywający złączył się z naszym klubem dwuletnim kontraktem. Jest to ostatni z zaplanowanych letnich transferów do ekipy Nafciarzy.

Czytaj więcej...

Mikołaj Czapliński z pierwszym profesjonalnym kontraktem

Jeden z najbardziej uzdolnionych zawodników naszych drużyn młodzieżowych Mikołaj Czapliński podpisał z SPR Wisłą Płock swój pierwszy kontrakt i od przyszłego sezonu będzie członkiem seniorskiej drużyny ORLEN Wisły Płock.

Czytaj więcej...

Talent z Węgier wzmocni lewe rozegranie!

Wychowanek Telekom Veszprem, a obecnie zawodnik Balatonfüredi KSE Zoltán Szita został nowym graczem ORLEN Wisły Płock. Z naszym klubem związał się dwuletnim kontraktem.

Czytaj więcej...

Michał Daszek przejdzie operację

Na przyszły wtorek operację barku zaplanowaną ma Michał Daszek. Zabieg ten oraz późniejsza rehabilitacja wykluczy naszego skrzydłowego z okresu przygotowawczego oraz pierwszych tygodni sezonu 2019/2020.

Czytaj więcej...

Najlepsi

średnia: 4.63
średnia: 4.37
średnia: 4.21

Najskuteczniejsi

248 G / 44 M
PGNiG Superliga: 169 G / 28 M
Puchar Polski: 19 G / 2 M
Liga Mistrzów: 60 G / 14 M
148 G / 46 M
PGNiG Superliga: 98 G / 30 M
Puchar Polski: 8 G / 3 M
Liga Mistrzów: 42 G / 13 M
146 G / 48 M
PGNiG Superliga: 106 G / 31 M
Puchar Polski: 10 G / 3 M
Liga Mistrzów: 30 G / 14 M