Walentynkowe granie z Zagłębiem Lubin

Walka o punkty w PGNiG Superlidze to jedno. Ale czemu nie połączyć tego z dodatkową frajdą dla kibiców? Dlatego przygotowaliśmy dla Was walentynkową zabawę z atrakcyjnymi nagrodami.

Tą główną jest samochód Toyota do wykorzystania przez cały weekend, ufundowany przez naszego sponsora technicznego Toyota Kompińscy. Ponadto do wygrania jest również romantyczna kolacja w Restauracji Książęca Hotelu Herman**** oraz bilety do NoveKino Przedwiośnie.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Na pewno trzeba przyjść na mecz ORLEN Wisły Płock z Zagłębiem Lubin (środa, godz. 18.00). I tutaj również mamy dla Was niespodziankę - przy zakupie biletu w pełnej cenie możecie nabyć drugi za 9 zł na dolne sektory, lub za 1 zł na górne sektory (realizacja tylko w siedzibie klubu).

Gdy już zajmiecie swoje miejsce w ORLEN Arenie, rozglądajcie się za naszymi maskotkami, które pomogą Wam zrobić walentynkowe selfie. Później musicie zdjęcie zamieścić w komentarzu pod specjalnie na ten dzień przygotowaną grafiką, oczywiście na naszym koncie w serwisie Facebook.com. Do tego dołączacie opis/odpowiedź - „Dlaczego kochasz drużynę ORLEN Wisły Płock?”.

To wszystko. Teraz nasza rola, aby z przesłanych zdjęć i odpowiedzi wybrać te najciekawsze, najbardziej kreatywne i zabawne. Wyników konkursu szukajcie na naszej stronie www.sprwislaplock.pl i Facebook.com.

Pamiętajcie, że konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Szczegółowy regulamin zabawy dostępny jest pod linkiem Regulamin.

1200 510 walentynki 1

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.04

Najskuteczniejsi

120 G / 21 M
PGNiG Superliga: 72 G / 11 M
Liga Mistrzów: 48 G / 10 M
74 G / 23 M
PGNiG Superliga: 51 G / 13 M
Liga Mistrzów: 23 G / 10 M
69 G / 21 M
PGNiG Superliga: 38 G / 12 M
Liga Mistrzów: 31 G / 9 M