Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Przemysław Krajewski nominowany do „Gracza Miesiąca” PGNiG Superligi

Przemysław Krajewski nominowany do „Gracza Miesiąca” PGNiG Superligi

 alt=Dziś ruszyło głosowanie kibiców na najlepszego Gracza PGNiG Superligi w kwietniu. Wśród nominowanych zawodników jest Przemysław Krajewski, który na polskich i europejskich parkietach prezentował wyśmienitą formę i walnie przyczyniał się do zwycięstw ORLEN Wisły Płock. Zachęcamy do głosowania w plebiscycie!

Jak co miesiąc trzech ekspertów piłki ręcznej z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów wytypowało po jednym nominowanym zawodniku! W głosowaniu kibiców na Gracza Kwietnia biorą udział: Przemysław Krajewski (Orlen Wisła Płock), Oleksandr Tilte (Chrobry Głogów) i Rennosuke Tokuda (Grupa Azoty SPR Tarnów).

Wspierać swojego faworyta można tylko na facebooku PGNiG Superligi. Głosowanie trwa do wtorku (4.05) do godz. 13:00.

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński: Przemysław Krajewski Orlen Wisła Płock W kwietniu Wisła wygrała pięć meczów w PGNiG Superlidze i awansowała do Final Four Ligi Europejskiej, w czym duży udział miał jej skrzydłowy. Krajewski zdobył w tych siedmiu spotkaniach aż 54 bramki! Bardzo dobrze wykonywał też rzuty karne.

TVP Sport – Maciej Wojs: Oleksandr Tilte Chrobry Głogów Kwiecień należał do Chrobrego. Głogowska drużyna wygrała cztery z pięciu rozgranych meczów, co w ligowej tabeli wywindowało ją na 6. miejsce. Tego nie udałoby się osiągnąć, gdyby nie wysoka forma Tilte. Ukrainiec zdobył w kwietniu aż 31 goli, mając pokaźny wpływ na grę i wyniki zespołu.

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński: Rennosuke Tokuda Grupa Azoty SPR Tarnów Japończyk wraca do formy z najlepszych miesięcy w Superlidze. Nawet gdy Grupie Azoty nie udawało się zgarniać kompletu punktów, to był pierwszoplanową postacią w kwietniowych spotkaniach. Na jego koncie sporo asyst i spektakularny występ w Kwidzynie z 13 golami.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Najlepsi

średnia: 4.39
średnia: 4.34
średnia: 4.24

Najskuteczniejsi

149 G / 31 M
PGNiG Superliga: 75 G / 18 M
Puchar Polski: 12 G / 1 M
Liga Europejska: 62 G / 12 M
128 G / 33 M
PGNiG Superliga: 70 G / 19 M
Puchar Polski: 3 G / 1 M
Liga Europejska: 55 G / 13 M
116 G / 36 M
PGNiG Superliga: 67 G / 22 M
Puchar Polski: 1 G / 1 M
Liga Europejska: 48 G / 13 M