Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Zabierzemy Cię do Mannheim – szczegóły akcji

Zabierzemy Cię do Mannheim – szczegóły akcji

W tak ważnym momencie dla ORLEN Wisły Płock nie może zabraknąć naszych kibiców. Chcemy żeby drużyna czuła Wasze wsparcie, nie tylko przed telewizorami ale również z trybun SAP Areny Mannheim. Tylko 100 kibiców naszej drużyny ma możliwość symbolicznie podkreślić swoją obecność na meczach w ramach FINAL Four EHF Ligi Europejskiej. Kiedy Wasze postaci wrócą z Niemiec - otrzymacie je z autografami naszej druzyny!

W czasie kiedy obostrzenia sanitarne uniemożliwiają realny doping, Wasze dotychczasowe mocne, choć symboliczne wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Pomagaliście nam w drodze do tego historycznego momentu, w którym jesteśmy, byliście z nami kibicując przed telewizorami. Okazaliście nam prawdziwe wsparcie pod ORLEN Areną, kiedy graliśmy mecze z GOG czy ze Sportingiem. Dzięki Wam czujemy, że zawsze jesteście z nami. Wspólnie możemy zapełnić SAP Arenę w dość nietypowy sposób! 100 kibiców ma możliwość być z nami na trybunach – symbolicznie. Wasze postaci - 100 Nafciarzy - pojadą z nami do Niemiec i znajdą się na trybunach podczas naszych meczów. kamery telewizyjne będa pokazywać Wasze postaci podczas transmisji. Dodatkowo zyskujecie unikatowy szalik dedykowany FINAL Four. Mmamy dla Was jeszcze niespodziankę, która może okazać się dla Was miłym zaskoczeniem tuż przed meczami FINAL Four.

Mamy okazję pokazać, że Nafciarze niezależnie od okoliczności i miejsca zawsze są blisko drużyny. Pokażmy, że kibice ORLEN Wisły Płock są nie tylko najlepszymi kibicami w Polsce, ale również w Europie. 

Wasza droga do Mannheim – krok po kroku

Krok pierwszy - na stronie sklep.sprwislaplock.pl kupujecie szalik „Naprzód Nafciarze” (potrzebujemy do 10 dni, żeby dostarczyć Wam ten wyjątkowy szalik). Wpisujecie w komentarzu do zamówienia nazwisko swojego ulubionego zawodnika.

Krok drugi – robicie sobie zdjęcie twarzy (głowy) na jasnym tle. Przysyłajcie zdjęcia jak najszybciej! Na Wasze zdjęcia czekamy do czwartku 13 maja do godziny 15. Uwaga to ważne! Zdjęcie musi być jak np. do dowodu czy paszportu. Dopilnujcie żeby tło było jasne (np. ściana), by w tle nie było zbędnych elementów, żeby nie było pod światło (nie róbcie zdjęć na tle okna), zdjęcie musi mieć minimum 2000 pixeli. Jeśli zdjęcia nie będą odpowiedniej jakości nie możemy zagwarantować, że będziecie dobrze wyglądać na trybunach SAP Areny.

Krok trzeci – przysyłacie zdjęcie swojej twarzy do nas e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krok czwarty - otrzymujecie limitowany szalik ORLEN Wisły Płock przygotowany specjalnie na FINAL Four. Takich szalików będzie tylko 100 i trafią do uczestników akcji „Zabierzemy Was do Mannheim”. Z takim szalikiem z dumą możecie być w przyszłości na każdym naszym meczu. Otrzymacie od nas także swoje postaci z autografami naszej drużyny, kiedy wrócą z Niemiec.

Krok piąty - otrzymujecie Prezent Niespodziankę. Nie zdradzimy Wam teraz co to będzie, ale wierzymy, że sprawi Wam to wiele satysfakcji i będzie pamiątką z finałowego turnieju w Mannheim.

Krok szósty - 22-23 maja podczas meczów FINAL Four wypatrujecie na trybunach siebie i innych kibiców. I oczywiście głośno dopingujecie Nafciarzy!

Krok siódmy – otrzymacie swoje postaci po ich powrocie z Niemiec

 

 

Akcja przysyłania zdjęć trwa od poniedziałku 10 maja do poniedziałku 17 maja do godziny 6.00.

Zapraszamy Was do udziału w naszej akcji. Bądźcie z nami w Mannheim!

Przesyłając swoje zdjęcie wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w postaci wizerunku przez SPR WISŁA PŁOCK S.A. podczas akcji promocyjnej (wirtualnej obecności kibiców w formie zdjęcia), podczas turnieju FINAL4, który odbędzie się 22/23 maja 2021 w Mannheim Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących mi uprawnieniach, w szczególności prawie wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody, przez Spółkę „SPR WISŁA PŁOCK” S.A.. dostępną na stronie www.SPRWISLAPLOCK.pl w zakładce: Polityka Prywatności.

Najlepsi

średnia: 4.4
średnia: 4.34
średnia: 4.24

Najskuteczniejsi

169 G / 37 M
PGNiG Superliga: 95 G / 22 M
Puchar Polski: 12 G / 1 M
Liga Europejska: 62 G / 14 M
142 G / 39 M
PGNiG Superliga: 84 G / 23 M
Puchar Polski: 3 G / 1 M
Liga Europejska: 55 G / 15 M
136 G / 38 M
PGNiG Superliga: 93 G / 22 M
Puchar Polski: 4 G / 1 M
Liga Europejska: 39 G / 15 M