Nafciarze w odwiedzinach u maluchów

Tradycyjnie już w okresie świątecznym zawodnicy ORLEN Wisły Płock odwiedzili płocki szpital im. Świętej Trójcy, gdzie wręczyli najmłodszym pacjentom klubowe upominki.

Do szpitala udali się zawodnicy ORLEN Wisły Płock – Dmitri Zhytnikov i Zbigniew Kwiatkowski oraz przedstawiciel sponsora Klubu firmy Repro – Daniel Bałdyga. Klubowe upominki oraz paczki świątecznych smakołyków przygotowane przez firmę Repro wywołały uśmiech na twarzach wszystkich dzieci.

 

- Po raz kolejny już w okresie świątecznym wspieramy liczne akcje charytatywne, czy też udajemy się do szpitala z drobnymi upominkami – mówił chwilę po spotkaniu Zbigniew Kwiatkowski. Dla mnie osobiście, jest to bardzo ważna część bycia zawodnikiem ORLEN Wisły Płock. Widząc uśmiech na twarzy dzieci nie wyobrażam sobie, żeby w okresie świątecznym nie pojawić się tu. - dodał obrotowy Nafciarzy.

 

W okresie świątecznym zawodnicy ORLEN Wisły Płock wsparli również akcje przygotowania paczek świątecznych dla płockich dzieci organizowaną pod nazwą „Moto Mikołaje”, a także wzięli udział w akcji pomocy dla hospicjum, która polegała na sprzedaży ozdób świątecznych z autografami zawodników i sztabu szkoleniowego ORLEN Wisły. Do sprzedaży trafiło ponad 150 sztuk takich ozdób.

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.04

Najskuteczniejsi

120 G / 21 M
PGNiG Superliga: 72 G / 11 M
Liga Mistrzów: 48 G / 10 M
74 G / 23 M
PGNiG Superliga: 51 G / 13 M
Liga Mistrzów: 23 G / 10 M
69 G / 21 M
PGNiG Superliga: 38 G / 12 M
Liga Mistrzów: 31 G / 9 M