Mobilis Group kolejny rok z Nafciarzami

Mobilis Group PKS Płock przez kolejny sezon będzie sponsorem technicznym SPR Wisły Płock. Oznacza to, że wiślacki autobus będzie środkiem lokomocji naszej drużyny podczas kolejnych wyjazdów.

 

PKS w Płocku do kilku lat pozostaje głównym przewoźnikiem zawodników pierwszego i drugiego zespołu ORLEN Wisły. W ramach podpisania nowej umowy reklamy firmy Mobilis Group pojawią się m.in. na elektronicznych bandach LED i ekranie LED znajdującym się w ORLEN Arenie. Umowa zawarta została do czerwca 2018.

 

- Cieszę się z podpisania umowy z firmą Mobilis. Zapewnia nam ona komfortowe warunki podróżowania po całym kraju i Europie. Jest to szczególnie ważne biorąc pod uwagę ilość spotkań i podróży, które odbywają nasi zawodnicy – mówił chwilę po podpisaniu umowy Prezes Zarządu SPR Wisły Płock, Adam Wiśniewski.

 

Swoje zadowolenie z podpisania umowy wyraził również Prezes Zarządu PKS Płock Paweł Natkowski. - Jest Nam bardzo miło, że SPR Wisła Płock po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i zdecydowała się przedłużyć z nami współpracę. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby liczne podróże zawodników pierwszego i drugiego zespołu przebiegały w jak największym komforcie i pomimo znacznych odległości były dla zawodników przyjemnością, a nie uciążliwością.

 

IMG 7217 strona

Najlepsi

średnia: 4.62
średnia: 4.32
średnia: 4.04

Najskuteczniejsi

120 G / 21 M
PGNiG Superliga: 72 G / 11 M
Liga Mistrzów: 48 G / 10 M
74 G / 23 M
PGNiG Superliga: 51 G / 13 M
Liga Mistrzów: 23 G / 10 M
69 G / 21 M
PGNiG Superliga: 38 G / 12 M
Liga Mistrzów: 31 G / 9 M