Piotr Przybecki: Nie jestem zadowolony ze stylu, w jakim wygraliśmy

- Ten dzień uważam za zamknięty, wygraliśmy, mamy komplet punktów, ale nie jestem zadowolony ze sposobu, w jaki to się stało – nie krył na konferencji prasowej trener naszego zespołu Piotr Przybecki.

Marcin Smolarczyk (trener KPR Legionowo): Przede wszystkim gratuluję Wiśle punktów, które może dopisać sobie do swojego rachunku. Ze swojej strony mogę być zadowolony z tego, że w zasadzie wszyscy zawodnicy gotowi do gry na chwilę obecną uczestniczyli w tym meczu, bo pokazali, że zastępując zawodników kontuzjowanych chcą zdobywać doświadczenie, chcą pomagać drużynie i myślę, że to będzie dla nich cenny bagaż, który gdzieś zaprocentuje nam w przyszłości. Szkoda, że nie udało nam się tej różnicy bramek zmniejszyć, bo bylibyśmy zadowoleni, jakby było mniej, niż dziesięć bramek. Myślę, że poza kilkoma akcjami zawodnicy wywiązali się z przedmeczowych założeń i z tego też trzeba być zadowolonym.

 

Oceń graczy

16
( 44 gł. )
24
( 43 gł. )
28
( 44 gł. )
33
( 43 gł. )
3
( 42 gł. )
6
( 46 gł. )
34
( 48 gł. )
15
( 43 gł. )
37
( 45 gł. )
20
( 42 gł. )
21
( 43 gł. )
41
( 43 gł. )
14
( 49 gł. )
5
( 40 gł. )

Piotr Przybecki (trener ORLEN Wisły Płock): Dziękuję za zawody trenerowi i chłopakom z Legionowa. Mamy trudny okres i po meczu z Barceloną musimy się podnieść przede wszystkim w sferze mentalnej, ale również fizycznej, bo nie mamy aż tak długiej ławki i to widać w tym momencie na boisku. Ja mam pretensje do chłopaków o podejście do tego meczu w sensie wykorzystania sytuacji stuprocentowych oraz zachowania się w prostych sytuacjach w obronie. To nie może mieć miejsca w takim wydaniu, jak dzisiaj, bo na tym kuleje całe widowisko sportowe z naszej strony. Porozmawialiśmy o tych rzeczach krótko i zwięźle. W Zagrzebiu chcemy pokazać zupełnie inną twarz tego zespołu, ale dużo rzeczy trzeba zrobić, aby tak się stało. Ten dzień uważam za zamknięty, wygraliśmy, mamy komplet punktów, ale nie jestem zadowolony ze sposobu, w jaki to się stało.

Kacper Adamski (KPR Legionowo): Chcieliśmy przyjechać i zagrać dobry mecz, stanąć mocno w obronie, popełnić jak najmniej błędów w ataku. W pierwszej połowie jednak za dużo tego było. Na drugą połowię wydaje mi się, że wyszliśmy bardziej zmotywowani, obudziliśmy się po podróży i ta gra nasza już chyba lepiej wyglądała.

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
110 G / 32 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M