Gazeta i radio partnerami Wisły

 Kibice_250

 

Gazeta Wyborcza oraz Katolickie Radio Płock zostały oficjalnymi partnerami medialnymi Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock S.A. To porozumienie zawarliśmy z myślą o kibicach – powiedział prezes klubu Andrzej Miszczyński. Chcemy, aby fani szczypiorniaka w naszym mieście byli szczegółowo informowani o tym, co dzieje się w sekcji oraz jak do kolejnych spotkań przygotowują się nasi zawodnicy.

 

Katolickie Radio Płock wraca do relacji z meczów piłki ręcznej. Pierwsza już w najbliższą niedzielę z Olsztyna, gdzie Orlen Wisła zmierzy się z Warmią Anders Group w meczu inaugurującym nowy sezon PGNiG Superligi. Obszerna relacja z tego spotkania także na stronach poniedziałkowej Gazety na Mazowszu.

 

Dziennikarze radia i gazety Renata Kowalska i Andrzej Zarębski zapraszają także na premierowe wydanie magazyny „Z pierwszej ręki”, który będzie niemal w całości poświęcony piłce ręcznej. Pierwszy odcinek już w najbliższy poniedziałek szóstego września. Oczywiście na antenie Katolickiego Radia Płock 104,3 FM. Początek 19.10. Gościem programu będzie lewy rozgrywający Orlen Wisły Płock Piotr Chrapkowski.

 

Redakcja sprwislaplock.pl

 

 

 

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M