Zwycięstwo juniorów ORLEN Wisły

wisla-logo-miniW meczu 1. kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów młodzi zawodnicy ORLEN Wisły prowadzeni przez Roberta Jankowskiego pokonali wysoko Agrykolę I Warszawa 38:23(18:11).

ORLEN Wisła Płock - Agrykola I Warszawa 38:23(18:11)

ORLEN Wisła: Marciniak, Durzyński - Zalewski, Sikorski, Kozłowski(7), Cnotkowski, Piechowski, Sarnacki(9), Adamski(1), Paczkowski(3, 1 z karnego), Wojkowski(2), Mikołajewski(2), Domański, Obiała(4), Dądalski(6), Płoński(4)

Agrykola I: Loryński, Dobosz, Uznański - Piechna(7, 1 z karnego), Szemraj(3), Garwoliński(2), Wicha(1), Smulski, Smykiewicz(2, 2 z karnych), Brinovec(4), Ardyn(1), Irzykowski, Wultański(3)

Upomnienia: Adamski, Wojkowski, Płoński - Garwoliński, Wicha
Kary: ORLEN Wisła 6 min (Paczkowski, Domański, Płoński po 2 minuty) - Agrykola 6 min(Piechna, Brinovec, Ardyn po 2 minuty)

Kolejne spotkanie płocczanie rozegrają dopiero 10. października (drużyna ORLEN Wisły pauzuje w 2. kolejce). Rywalem ekipy Roberta Jankowskiego będzie Jurand Ciechanów, a spotkanie zostanie rozegrane w hali przy ul. Kobylińskiego.