Wieczór Marzeń w ZOO z udziałem Maskotek SPR Wisły

W ten szczególny wieczór płockie ZOO odwiedziło blisko 1000 niezwykłych gości. Atrakcji i zabawy było co niemiara. Wiele radości sprawiły dzieciom animacje klaunów i szczudlarzy, maskotki SPR Wisły Płock i Lew Honorek, obóz konno – wojskowy, przejażdżki na motocyklach, pokaz iluzjonisty oraz występy na scenie.

 

Na koniec imprezy wszyscy goście zostali zaproszeni na wieczorny spacer po ZOO, podczas którego obserwowali zachowania zwierząt układających się do snu. Każde dziecko na pamiątkę tej wizyty otrzymało maskotkę.


Wszystkim gościom organizatorzy dziękują za cudowną atmosferę i wspólną zabawę. Szczególne ukłony kierowane są do tych, którzy w tym dniu pomogli wywołać tak wiele uśmiechów: Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”, Państwu Jakubowi i Małgorzacie Trocha i całej grupie animatorów, maskotkom z SPR Wisły Płock, Panu Marcinowi Laskowskiemu, nieformalnej grupie płockich motocyklistów, Cioci Agnieszce i Lwu Honorkowi ze Straży Miejskiej, „Żołnierzom” z Fundacji Patria Polonia, Patrycji Malinowskiej, solistkom z MDK-u, Cheerleaderkom z Impresji, ZST 70-tka, firmie Muniservis, Panu Mariuszowi Umyszkiewicz i Fundacji Ekonomii Społecznej „Przystań”, wolontariuszom i pracownikom ZOO.

 

„Dreamnight at the ZOO – Wieczór marzeń w ZOO” to impreza dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz ich rodzin i przyjaciół. W płockim Ogrodzie Zoologicznym zorganizowana została po raz dziewiąty i ma na celu pokazanie dzieciom Ogrodu Zoologicznego o nietypowej porze – wieczorem. Towarzystwo Przyjaciół ZOO w Płocku wsparło imprezę organizacyjnie i finansowo. Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka”  przyznała grant na organizację imprezy w wysokości 12.000 zł. Imprezę wspiera również co roku organizacyjnie Biuro Rzecznika Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Płocka.

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
110 G / 32 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M