Nafciarze też „Kolorują”

altW środę na treningu otwartym nasi zawodnicy pojawili się w okazjonalnych koszulkach, na których oprócz logo PKN ORLEN oraz Miasta Płocka, pojawił się logotyp akcji „KOLORUJEMY”..

 

„KOLORUJEMY” to ogólnopolska akcja organizowana przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców, której ideą jest zachęcanie przez fanów klubów piłkarskich wspierania remontów Domów Dziecka. Z czasem flagi z napisem „KOLORUJEMY” stały się częścią oprawy większości widowisk piłkarskich w naszym kraju. Po kilku tygodniach trwania tej szlachetnej inicjatywy zaczęły się do niej przyłączać firmy budowlane, produkcyjne, dystrybucyjne oraz inne instytucje.

 

Do tego grona w ostatnim czasie dołączyli również zawodnicy Orlen Wisły Płock, przy współpracy z Płockim Stowarzyszeniem Sympatyków i Kibiców Piłki Ręcznej, którzy pragną, aby efekty tej ogólnopolskiej akcji dało się też odczuć w najbliższym nam regionie. Z tego powodu na środowym treningu otwartym Nafciarze zaprezentowali się w koszulkach z logotypem „KOLORUJEMY”, które następnie zostaną podpisane i zlicytowane. Całość zebranej sumy zostanie przekazana na remont Domu Dziecka w Gostyninie.

 

Do akcji „KOLORUJEMY” mogą przyłączyć się wszyscy, którym nie jest obca idea pomocy dzieciom doświadczonym boleśnie przez los. Każdy gest i uczynek jest ważny, bez względu na to, czy zostanie wykonany przez osobę prywatną, czy wielką firmę.

 

Więcej informacji na temat akcji oraz jej efekty można śledzić na jej profilu pod adresem www.facebook.com/Kolorujemy.

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
110 G / 32 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M