Raczkowski: Wzmocnimy zespół jeszcze trzema zawodnikami

altPo czwartkowym meczu z Vive Tauron Kielce prezes SPR Wisły Płock – Robert Raczkowski wziął udział w programie „Polska 2016”, w którym poruszone zostały m.in. kwestie dotyczące wyglądu kadry naszej drużyny w przyszłym sezonie.

Autorzy programu – dziennikarze stacji Polsat Sport w swoim materiale postawili dość odważną tezę, że do przyszłego sezonu drużyna Nafciarzy przystąpi bez swojego kręgosłupa, a skrzętnie układane przez trenera Cadenasa handball’owe puzzle po raz kolejny będą wymagały uporządkowania. – Nie mogę zgodzić się z prezentowanymi przez Państwa tezami – komentował chwilę po obejrzeniu materiału prezes Robert Raczkowski – Przede wszystkim należy zauważyć, że Manolo Cadenas od początku pracy w naszym klubie układa swoje puzzle. Nasz trener pełni bowiem w klubie również funkcję dyrektora sportowego i wszystkie transfery do płockiego zespołu są jego pomysłami. Cadenas na każdym kroku zapewnia nas, że w przyszłym sezonie kadra naszej drużyny będzie mocniejsza niż obecnie. Zarząd naszego klubu pokłada duże nadzieje w projekcie, który realizuje i chce realizować w przyszłości nasz trener – prostował sternik SPR Wisły Płock.

- W swoim materiale nie poruszacie Państwo jednej bardzo ważnej kwestii – zauważał prezes Raczkowski. – Mianowicie należy zauważyć, że wymienieni przez Państwa – Kamil Syprzak i Mariusz Jurkiewicz – to zawodnicy, którzy rozwinęli się i pokazali pełnię swoich umiejętności właśnie przy trenerze Cadenasie.

W ostatniej części wypowiedzi sternik płockiego klubu opowiedział o transferach do drużyny Nafciarzy – Oprócz Zhytnikova nasz zespół chcemy wzmocnić jeszcze trzema graczami. Mówię tu o zawodnikach występujących na pozycji kołowego, środkowego i lewego rozgrywającego. – zakończył Raczkowski.

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
110 G / 32 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M