Sobota emocji w ORLEN Arenie

altJuż w sobotę kolejne handball'owe emocje w ORLEN Arenie. Po meczu VELUX Ligi Mistrzów na parkiet wybiegną zawodnicy ORLEN Wisły II. Ich przeciwnikiem będzie ŚKPR Świdnica.

Przeciwnikiem podopiecznych Roberta Jankowskiego i Bogdana Janiszewskiego będzie zespół ŚKPR Świdnica. Gracze ze Świdnicy to zespół, który w tabeli I Ligi zajmuje przedostatnie miejsce.  ŚKPR utrzymał się w gronie pierwszoligowców wyłącznie dlatego, że z rozgrywek wycofała się Warszawianka Warszawa - Zespół ze Świdnicy w obecnych rozgrywkach zdobył tylko dwa punkty. Pewne jest jednak, że są to ambitni zawodnicy, którzy nie położa się na parkiecie i dadzą z siebie sto procent - mówi przed meczem trener Nafciarzy, Robert Jankowski.

Płocczanie do sobotniego pojedynku przystąpią osłabieni brakiem kilku zawodników - Do ostateniej chwili będą ważyły się losy Miłosza Ruppa. Na pewno nie zagra za to Michał Szczutowski, czy Filip Koper. Wiem jednak, że moi podopieczni są odpowiednio przygotowani do tego spotkania i poradzą sobie w nim.

Mecz dziesiątej w tabeli ORLEN Wisły II z ŚKPR Świdnica rozpocznie się o godzinie 19.30. Wstęp wolny.

ORLEN Wisła II Płock - ŚKPR Świdnica - sobota, g.19.30

Skład ORLEN Wisły II:
Bramkarze: Wiśniewski, Ruciński, Rybicki
Gracze z pola: Lemaniak, Graczyk, Wojdak, Chosik, Moryń, Rupp (?), Adamski, Bronowski, Starzyński,  Zaremba, Brzeziński, Miedziński, Janiszewski, 

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
110 G / 32 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M