Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Już w najbliższą niedzielę 13 marca w ORLEN Arenie wystąpią dwie najlepsze drużyny piłki ręcznej w Polsce. Podczas spotkania z VIVE Tauron Kielce będziemy testować interaktywną grę, która pozwoli Wam – kibicom aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Za pomocą Waszych kont na portalu Facebook oraz tego wydarzenia będziecie mogli zarówno wygrać klubowe koszulki z podpisami zawodników, jak również wybrać najlepszego zawodnika ORLEN Wisły w tym spotkaniu.

 

GRA SELFIE

W trakcie meczu umieść na stronie wydarzenia "Konkurs Kibicuj Nafciarzom" umieść swoje zdjęcie, a my je wrzucimy na telebim w ORLEN Arenie. Możesz wrzucać tyle zdjęć ile chcesz, a my wybierzemy spośród nich najciekawsze. Do wygrania są dwie koszulki Nafciarzy z podpisami zawodników do odebrania już w czasie meczu.

 

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA ORLEN WISŁY PŁOCK

Razem wybierzmy najlepszego zawodnika Nafciarzy! W trakcie meczu opublikuj na stronie wydarzenia "Konkurs Kibicuj Nafciarzom" w Facebooku imię i nazwisko (IMIĘ.NAZWISKO) najlepszego według Ciebie zawodnika ORLEN Wisły. Wyniki opublikujemy na dużym ekranie pod koniec meczu. WSPÓLNIE ZDECYDUJMY, KTO ZOSTANIE ZAWODNIKIEM MECZU!

 

Uwaga! Uwzględniane będą tylko głosy oddane w trakcie meczu!

 

WSPIERAJ NAFCIARZY! BAW SIĘ RAZEM Z NAMI I WYGRYWAJ!

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
110 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M