Kompania Piwowarska zostaje z SPR Wisłą Płock

Kompania Piwowarska jest kolejnym sponsorem SPR Wisły Płock, który zdecydował się na kontynuuację współpracy z Klubem.

 

- Cieszę się, że Kompania Piwowarska zdecydowała się na kontynuację współpracy z Naszym Klubem. Jest to dla nas niezwykle ważny sponsor, który w ramach wspólnych działań z SPR Wisłą Płock realizuje liczne akcje skierowane do kibiców naszego Klubu - mówi Artur Zieliński, prezes zarządu SPR Wisły Płock.

Podczas trwania umowy, wzorem lat poprzednich, Kompania Piwowarska zorganizuje również  szereg akcji skierowanych do kibiców.

Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość produktów. 

Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Firma prowadzi także działalność społeczną oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu.

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
110 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M