Przegrana młodych Wiślaków z Kar-Do Spójnią

W meczu 6. kolejki I ligi ORLEN Wisła II przegrała z Kar-Do Spójnią Gdynia 20:29. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie.

Młodzi Nafciarze przez ponad dwadzieścia trzy minuty utrzymywali bramkowy kontakt z jednym w głównych kandydatów do zwycięstwa w tych rozgrywkach. Wówczas przy stanie 10:13 przyjezdni zapisali na swoim koncie pięć bramek z rzędu i do szatni zeszli przy prowadzeniu 10:18.

Zaraz po zmianie stron podopieczni Marcina Markuszewskiego zanotowali trzy kolejne trafienia, które w zasadzie przypieczętowały dwa punkty Kar-Do Spójni. W szeregach gości wystąpił Maciej Marszałek – syn ikony płockiego szczypiorniaka Andrzeja Marszałka.

ORLEN Wisła II Płock – Kar-Do Spójnia Gdynia 20:29 (10:18)

ORLEN Wisła II: Rybicki, Więckowski - Janiszewski 2, Kondracki 1, Bronowski 3, Ciećwierz 2, Rupp 3(2k), Miedziński 3(1k), Wołowiec 1, Kisiel 1, Olkowski 2, Lejza, Woźniak 1, Zaremba 1, Brzeziński, Tartas

Kar-Do Spójnia: Dyszer, Głębocki - Kamyszek 9(1k), Rychlewski 6(2k), Pedryc K. 5, Brukwicki 4, Lisiewicz 2, Matuszak 1, Ringlewski 1, Marszałek 1, Pedryc P.

W sześciu meczach ORLEN Wisła II odniosła do tej pory dwa zwycięstwa i ma na koncie cztery punkty.