Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Pomagamy wnukowi Ryszarda Jedlińskiego

Pomagamy wnukowi Ryszarda Jedlińskiego

Publikujemy list, który dostaliśmy od byłego naszego kołowego, trenera, medalisty mistrzostw świata, Olimpijczyka z Moskwy 1980. Swego czasu zrobił wiele dla naszego Klubu, teraz my możemy zrobić coś dla Niego.

Witam serdecznie,

pisze do Was Rysiek Jedliński, fanatyk i były zawodnik piłki ręcznej Wisły Płock. Mam prośbę - mój wnuczek Antoś zbiera na pilną operację w Dallas, USA. Do zebrania duża kwota, a czasu coraz mniej. Chciałem prosić, abyście udostępnili tę Akcje u siebie na stronie, bo może znajdą się wśród Was osoby chętne do pomocy, udostępnienia, wysłania smsa, czy wpłaty "przysłowiowej złotówki." Im więcej osób, tym powodzenie Akcji większe. To tak jak podczas meczu, który chce się wygrać - im więcej kibiców i bardziej gorący doping, to gra się jak "na skrzydłach". Nigdy nie wiemy, kto z nas i kiedy może też potrzebować takiego wsparcia, jeśli nie dla siebie, to być może dla Rodziny lub znajomych. Serdecznie dziękuję za ewentualną pomoc!!!

Ze sportowym pozdrowieniem, Rysiek Jedliński. W załączeniu strona, poprzez którą można Antosiowi pomóc - www.siepomaga.pl

Najlepsi

średnia: 4.4
średnia: 4.34
średnia: 4.24

Najskuteczniejsi

169 G / 37 M
PGNiG Superliga: 95 G / 22 M
Puchar Polski: 12 G / 1 M
Liga Europejska: 62 G / 14 M
142 G / 39 M
PGNiG Superliga: 84 G / 23 M
Puchar Polski: 3 G / 1 M
Liga Europejska: 55 G / 15 M
136 G / 38 M
PGNiG Superliga: 93 G / 22 M
Puchar Polski: 4 G / 1 M
Liga Europejska: 39 G / 15 M