Chrapek: Presja nas obezwładniła

Na początku presja nas trochę obezwładniła - mówił po meczu z Miedzią zdobywca 7 bramek w półfinale - Piotrek Chrapkowski

 

Arek Miszka: Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej w moim wykonaniu. Dzisiaj nie wykorzystałem dwóch rzutów karnych - jest to niewybaczalne. Dodatkowo nie wykorzystałem jednej sytuacji z gry. Nie wyszedłem na czas ze skrzydła, chciałem rzucić technicznie, między nogami, ale nie wyszło. Z Kielcami muszę zagrać 100% lepiej.
Z Kielcami musimy zagrać przez 60 minut, do upadłego, nie poddawać się nawet przez sekundę. Każdy element musi decydować o tym, że wygrywamy. Nie możemy mieć przestojów. Dzisiaj nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, ale wygrywając 10 bramkami każdy czeka na końcowy wynik, wiedząc o tym, że jutro również jest mecz i musimy zostawić rezerwy sił.

Piotrek Chrapkowski: Na początku presja nas trochę obezwładniła i dlatego w ataku wypadliśmy słabo – dużo rzutów przestrzeliliśmy a bramkarz też sporo piłek odbił. Na szczęście w drugiej połowie zagraliśmy już na swoim normalnym poziomie i to wystarczyło by dzisiaj zdecydowanie zwyciężyć. Kielce są faworytami finału, ale my będziemy się starali zrobić niespodziankę i na pewno nie będzie im łatwo z nami wygrać.

Adam Wiśniewski: Nie ma znaczenia czy w pierwszym składzie wychodzi Joakim czy ja. Fajnie się uzupełniamy i to jest najważniejsze. Jak jemu nie idzie - wchodzę ja, jak mi nie idzie – wchodzi on. Najważniejsze, że padają bramki z lewego skrzydła a więc jest dobrze. Mamy alternatywę na lewe rozegranie na jutrzejszy mecz, więc nie wydaje mi się żebym to ja miał jutro wystąpić na lewej połówce. Zresztą nieważne jest kto gdzie zagra – najważniejsze żebyśmy jutro wygrali 1 bramką.

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M