Mistrzem Polski jest Wisła...

fotoNiemalże 1500 fanów fetowało z zawodnikami Orlen Wisły i sztabem szkoleniowym 7. tytuł mistrzów Polski przed płockim ratuszem.


Mistrzów Polski 2011, którzy na Plac przy Starym Rynku przyjechali prosto z Orlen Areny, powitał prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski, który jak to przypadło na pierwszego kibica Wisły, poprowadził doping płockich fanów przed magistratem i... wręczył płockim zawodnikom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne.


Zaczęło się od gromkiego przywitania zawodników i członków sztabu szkoleniowego, którzy dołożyli chociażby małą cegiełkę do tego tytułu. Nazwiska kolejnych Nafciarzy skandowali tłumnie zgromadzeni na Starym Rynku płoccy kibice.


Kochani! Jesteście wspaniali. Proszę Was wspomagajcie nas w przyszłym sezonie. My jesteśmy z Wami, Wy jesteście z nami. Bez Was tego sukcesu by nie było – dziękował płockim fanom prezes Miszczyński.
Na podziękowaniach prezesa się nie skończyło. Przed płockim ratuszem odbyło się oficjalne pożegnanie pięciu zawodników, którzy nie wystąpią w barwach Orlen Wisły w przyszłym sezonie. Vegard Samdahl, Dima Kuzelev, Tomek Paluch, Rafał Kuptel i Wiktor Jędrzejewski zostali uhonorowani pamiątkowymi koszulkami. Jesteście wspaniali. Bez Was nie wygralibyśmy – dziękował płockim fanom Vegard Samdahl. Przychodząc do Płocka mówiłem, że moim celem jest pokonać Bogdana Wentę. Wczoraj misja została zakończona – dodał na koniec playmaker reprezentacji Norwegii.

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
110 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M