Problem ze zdobywaniem bramek

00-131"Naszym problemem było zdobywanie bramek" przyznał na pomeczowej konferencji trener Orlen Wisły Płock, Lars Walther.

 

Lino Červar: Gratuluję Wiśle postawy fair w dzisiejszym meczu.  Jesteśmy bardzo szczęśliwi bo zagraliśmy dzisiaj bardzo dobrze. W pierwszej połowie zagraliśmy spokojnie, w pełni skoncentrowani, bardzo dobrze obroną 6-0. Dzięki pełnej koncentracji mieliśmy dużo możliwości w grze w ataku. W drugiej części meczu również graliśmy bardzo dobrze. Myślę, że dzisiaj zagraliśmy lepiej niż Wisła i uważam, że nasze zwycięstwo jest w pełni zasłużone. Mimo wszystko gratuluję Wiśle zawodów.

 

Lars Walther: Dzisiaj wygrał zespół lepszy. Mieliśmy bardzo wiele szans bramkowych, ale nasza skuteczność dzisiaj szwankowała. Rzuty w dolne części bramki lub na średniej wysokości są niedobre dla nas. Dlatego też największym problemem dzisiaj było zdobywanie bramek. Sądzę, że widzieliśmy dzisiaj dobrą grę w obronie, zarówno naszą, jak i gości, ale jeśli się nie zdobywa bramek, to nie ma szans na wygranie meczu.

 

Zobacz:

 

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M