Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Kisiel: Dzisiejszy mecz nas wzmocni

Kisiel: Dzisiejszy mecz nas wzmocni

kielce73Myślę, że dzisiejszy mecz jeszcze bardziej nas wzmocni - stwierdził po meczu z Vive zmęczony trener szczypiornistów Orlen Wisły, Krzysztof Kisiel.

 

Arek Miszka: Dzisiaj zagrałem słabszy mecz. W pierwszej połowie nie szło mi, skuteczność 4-0 mówi sama za siebie. Cieszy mnie tylko fakt, że się nie poddałem, nie przestraszyłem i w drugiej połowie rzuciłem 4 na 4. W drugiej połowie zagraliśmy lepiej niż w pierwszej. Zabrakło zimnej głowy w ostatnich 10 minutach, gdy popełniliśmy zbyt wiele błędów w ataku i to zaważyło na wyniku.

 

Krzysztof Kisiel: Wiedzieliśmy, że Kielce odrobiły lekcje z poprzedniego spotkania i dzisiaj naczej zagrali w obronie. My wiedzieliśmy też wiele o ich zagrywkach i postępowaniu w ofensywie. Dzisiaj zabrakło nam tych niewykorzystanych 100-procentowych sytuacji z karnych  i z kontrataku. Do tego w 50 minucie wszedł Zorman i zaczął swoją grę:  wywalczył dwa rzuty karne, wykluczenie Zbyszka. Nie udało się, ale myślę, że możemy być zadowoleni z tego spotkania. Myślę, że dzisiejszy mecz jeszcze bardziej nas wzmocni. Mamy jutro kolejny mecz i na pewno tanio skóry nie sprzedamy. Musimy do jutra odpocząć. Przed następnym meczem będziemy rozmawiać, analizować dzisiejsze spotkanie. To przynosi duże efekty bo wtedy zawodnicy sami wiedzą gdzie popełnili błędy, co trzeba zniwelować.

Najlepsi

średnia: 4.4
średnia: 4.34
średnia: 4.24

Najskuteczniejsi

169 G / 37 M
PGNiG Superliga: 95 G / 22 M
Puchar Polski: 12 G / 1 M
Liga Europejska: 62 G / 14 M
142 G / 39 M
PGNiG Superliga: 84 G / 23 M
Puchar Polski: 3 G / 1 M
Liga Europejska: 55 G / 15 M
136 G / 38 M
PGNiG Superliga: 93 G / 22 M
Puchar Polski: 4 G / 1 M
Liga Europejska: 39 G / 15 M