Powołania do kadry juniorów

Trener paczkowski_chrobryJacek Okpisz oglosił kadrę zawodników powołanych na konsultację szkoleniową oraz turniej międzypaństwowy.  Wśród 19 szczypiornistów znalazło się miejsce dla dwóch zawodników z Orlen Wisły Płock - Pawła Paczkowskiego oraz Michała Obiały. Po zakończeniu turnieju zostanie podany skład zespołu na Mistrzostwa Europy.

 

Program:

14 – 17.06.2011 - Warszawa - konsultacja szkoleniowa
15.06.2011 - COMS Warszawa - okresowe badania lekarskie
18.06 – 03.07.2011 - COS Cetniewo - zgrupowanie szkoleniowe
22 – 24.06.2011 - COS Cetniewo - turniej międzypaństwowy
03 – 09.07.2011 – Goeteborg - Otwarte Mistrzostwa Europy

 

Skład reprezentacji Polski:

1.  Kapela Michał - SPR Chrobry Głogów - SMS Gdańsk
2.  Daszek Michał - MKS Sambor Tczew - SMS Gdańsk
3.  Piwowarczyk Michał - KS Sokół Kościerzyna - SMS Gdańsk
4.  Abram Patryk - MKS Nielba Wągrowiec - SMS Gdańsk
5.  Walczak Patryk - MKS Kusy Szczecin - SMS Gdańsk
6.  Rogulski Łukasz - MKS Szczypiorniak Olsztyn - SMS Gdańsk
7.  Mogielnicki Krzysztof - KS  Handball  Zabrze - SMS Gdańsk
8.  Zagała Sergiusz - KS Viret Zawiercie
9.  Gregor Paweł - MSPR Siódemka Legnica
10. Małecki Patryk - MKS MOS Wrocław
11. Obiała Michał - SPR Wisła Płock SA
12. Paczkowski Paweł - SPR Wisła Płock SA
13. Biegaj Rafał - KSSPR Końskie
14. Kornecki Hubert - KSSPR Końskie
15. Buchcic Kamil - KS Vive  Targi Kielce
16. Marciniak Mariusz - KS NMC Powen Zabrze
17. Szczęsny Denis - TSV Bajern Dormagen (Niemcy)
18. Staszewski Oliver - HSG Varel (Niemcy)
19. Subocz Konrad - BSV 93 Magdeburg (Niemcy)

 

Zawodnicy pozostający w rezerwie:

1. Niewrzawa Paweł - SP 42 Łączpol Gdynia - SMS Gdańsk
2. Kondratiuk Adrian - UKS Dziewiątka Legnica - SMS Gdańsk
3. Wąsik Daniel - UKS Dziewiątka Legnica - SMS Gdańsk
4. Smoliński Paweł - MKS Nielba Wągrowiec - SMS Gdańsk
5. Kużdeba Łukasz - MKS Zagłębie Lubin - SMS Gdańsk
6. Wędrak Krystian - UKS Anilana Łódź
7. Najuch Adrian - SPR BRW Stal Mielec
8. Wróblewski Bartek - KS Vive  Targi Kielce
9. Chyliński Kamil - KSSPR Końskie
10. Kubała Wiktor - KSSPR Końskie

Najlepsi

średnia: 3.97
średnia: 3.87
średnia: 3.47

Najskuteczniejsi

16 G / 3 M
PGNiG Superliga: 16 G / 3 M
13 G / 3 M
PGNiG Superliga: 13 G / 3 M
9 G / 3 M
PGNiG Superliga: 9 G / 3 M