Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Problemy Wisły przed ćwierćfinałem

Problemy Wisły przed ćwierćfinałem

IMG_9746Początek walki w Play Off PGNiG Superligi mężczyzn zbliża się wielkimi krokami, niestety problemów z zespole Orlen Wisły nie brakuje.


Już po finałowym turnieju Pucharu Polski na uraz kolana narzekał Marcin Wichary. Bramkarz naszego zespołu w czwartek przeszedł zabieg artroskopii i najwcześniej do treningu wróci za cztery tygodnie. Na bóle kolana uskarża się także Paweł Paczkowski. Jego szanse na występ w sobotnim meczu z Azotami Puławy są bliskie zera. Na pewno w sobotę na boisku w hali Orlen Arena kibice nie zobaczą Adama Wiśniewskiego. Kapitan naszej drużyny ma problemy z mięśniami brzucha i od kilku dni nie bierze udziału w treningach. Do tego dochodzą jeszcze urazy, z którymi od kilku tygodni zmagają się Luka Dobelsek i Dima Kuzelew. Mimo to jednak w drużynie panuje atmosfera koncentracji i skupienia przed kolejnym meczem.

Już zapomnieliśmy o tym co wydarzyło się w niedzielę – mówi trener Lars Walther. Teraz liczy się kolejne spotkanie. To wcale nie będzie łatwy mecz. Zespół z Puław nie jest faworytem rywalizacji o awans do półfinału Play Off. Będzie grał bez żadnego obciążenia psychicznego. Będzie w podobnej sytuacji jak my przed tygodniem w Kielcach. Nie możemy zlekceważyć rywala, który w tym sezonie pokazał kilkakrotnie, że potrafi grać w piłkę ręczną. Przypomnijmy sobie choćby ich ligowe spotkanie z Vive czy ostatni pucharowy dwumecz z Cimos Koper. Należy pamiętać, że walka w Play Off rządzi się swoimi prawami. Tym bardziej zatem powinniśmy być czujni i nie pozwolić drużynie Azotów na przejęcie inicjatywy. Jeżeli jednak zrealizujemy wszystkie założenia taktyczne to o wynik jestem spokojny. – dodał Walther.
Mecz Orlen Wisły z Azotami Puławy w sobotę o 17.00, relację live będzie można śledzić na www.live.sprwislaplock.pl

Najlepsi

średnia: 4.4
średnia: 4.34
średnia: 4.24

Najskuteczniejsi

169 G / 37 M
PGNiG Superliga: 95 G / 22 M
Puchar Polski: 12 G / 1 M
Liga Europejska: 62 G / 14 M
142 G / 39 M
PGNiG Superliga: 84 G / 23 M
Puchar Polski: 3 G / 1 M
Liga Europejska: 55 G / 15 M
136 G / 38 M
PGNiG Superliga: 93 G / 22 M
Puchar Polski: 4 G / 1 M
Liga Europejska: 39 G / 15 M