Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Arek już po zabiegu

Arek już po zabiegu

miszka_miedzArkadiusz Miszka przeszedł już zabieg i czuje się na tyle dobrze, że zadaliśmy mu kilka pytań.

 

 

Arku jesteś świeżo po zabiegu mógłbyś coś o nim więcej powiedzieć ?
Zabieg wykonywany był w Poznaniu. Wykonywał go Dr Walczak. Nie był to skomplikowany zabieg - czyszczenie przysadkowej części Achillesa. Lekarz prowadzący już stwierdził, że wszystko się udało wykonać pomyślnie. Na drugi dzień nie było żadnego obrzęku i po 7 dniach zaczynam już powoli chodzić.


Kiedy powrót do treningów ?
Lekarz powiedział, że po 6 tygodniach mogę wracać do treningów, a więc na sezon przygotowawczy powinienem zdążyć się wykurować.


Czy ten zabieg przeszkodził Ci w planach wakacyjnych po ciężkim sezonie ?
Trochę na pewno. Teraz przez trzy tygodnie siedzę w Płocku, a następnie wybieram się nad morze rehabilitować. Mam zalecenia od lekarza, żebym jak najwięcej spacerował po plaży ponieważ to bardzo dobrze wpłynie na nogę.


Od zdobycia Mistrzostwa Polski minęło już trochę czasu. Nie możesz się już doczekać powrotu do treningów czy na razie masz dosyć piłki ?
Ten sezon jak i ubiegły był dla mnie bardzo męczący, grałem większość meczy, teraz ten zabieg więc na razie od piłki zdecydowanie przerwa.


Będziesz miał nowego kolegę na swojej pozycji. Czy widziałeś już jakiś mecz w jego wykonaniu ? Czy coś o nim wiesz więcej ?
Meczu w jego wykonaniu jeszcze nie widziałem, ale na pewno to poczynię. Słyszałem na razie tylko, że ma dobry repertuar techniczny rzutowy. Ja się cieszę ponieważ potrzebuje zmiennika o równie wysokich umiejętnościach.


Czy Wisła jest na tyle silna, aby powalczyła w Lidze Mistrzów ?
Na pewno walczyć potrafimy pokazaliśmy to w końcówce sezonu 2010/2011 zdobywając Mistrzostwo. Zobaczymy na kogo trafimy w losowaniu eliminacyjnym i jeśli udałoby się ten turniej zorganizować w Orlen Arenie we wrześniu to by dużo pomogło ponieważ wtedy możemy liczyć dodatkowo na naszych kibiców. Jeśli byśmy przeszli dalej to czeka nas kolejne losowanie, ale już z dużo trudniejszymi rywalami. W tym roku Vive trafiło na bardzo silną grupę. Więc na razie skupmy się na najbliższym turnieju eliminacyjnym.


Jak zdobycie Mistrzostwa podziałało na drużynę ?
Na pewno na początku wielka euforia. Wiedzieliśmy, że możemy z Vive powalczyć, ale nikt nie przypuszczał, że wygramy z Vive 3:1. Po pierwszym przegranym meczu w lidze i w Final4 nadal wierzyliśmy i wiedzieliśmy, że mamy potencjał, że potrafimy walczyć i udało się. Forma przyszła w najlepszym momencie na finały play-off i zagraliśmy 4 bardzo dobre mecze dzięki, którym zdobyliśmy tak upragnione Mistrzostwo Polski.

 

Dziękujemy naszym kibicom bo to oni byli dodatkowym zawodnikiem na parkiecie i bez nich na pewno nie moglibyśmy świętować siódmego złotego medalu dla Orlen Wisły Płock.

Najlepsi

średnia: 4.4
średnia: 4.34
średnia: 4.24

Najskuteczniejsi

169 G / 37 M
PGNiG Superliga: 95 G / 22 M
Puchar Polski: 12 G / 1 M
Liga Europejska: 62 G / 14 M
142 G / 39 M
PGNiG Superliga: 84 G / 23 M
Puchar Polski: 3 G / 1 M
Liga Europejska: 55 G / 15 M
136 G / 38 M
PGNiG Superliga: 93 G / 22 M
Puchar Polski: 4 G / 1 M
Liga Europejska: 39 G / 15 M