Orlen Wisła II ponownie triumfuje

altW 2. kolejce II ligi Orlen Wisła II pokonała KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 36:17.

Spotkanie miało od pierwszych minut jednostronny przebieg. Już po sześciu minutach wynik brzmiał 5:1 dla gospodarzy, a na przerwę podopieczni Roberta Jankowskiego i Bogdana Janiszewskiego schodzili przy prowadzeniu 18:9. Po zmianie stron przepaść między obiema ekipami tylko się powiększała i w 54. minucie wynosiła ona aż 23 gole!

Orlen Wisła II - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 36:17 (18:9)

Orlen Wisła II: Góral, Ruciński – Staniszewski (4), Pawłowicz (2), Sowul (4), Ignasiak (6), Zawadzki (4), Ziółkowski (1), Kociuba (1), Sandurski (4), Bronowski (2), Chrobociński (1), Nastaj (4), Grzywiński (2), Sadowski, Kondracki (1)

KS Szczypiorniak: Tokajuk (4), Czekotowski (3), Komosa (3), Stec (3), Kolendo (1), Boboryko (1), Radziwonowicz (1), Jurgilewicz (1)