Zapraszamy do współpracy z siedmiokrotnym Mistrzem Polski i dziesięciokrotnym zdobywcą Pucharu Polski –ORLEN Wisłą Płock.Piłka ręczna w wydaniu krajowym i międzynarodowym gwarantuje najwyższe emocje sportowe, skuteczną promocję przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz realizację celów polityki prospołecznej naszych sponsorów. Występy w polskiej lidze oraz rozgrywkach europejskich dają szerokie możliwości prezentacji.

 

Mając na uwadze kolejny sezon pełen wyzwań sportowych – walka o Mistrzostwo Polski oraz występy na arenie europejskiej – proponujemy Państwu podjęcie współpracy z Sekcją Piłki Ręcznej Wisłą Płock. Oferta kierowana jest do przedsiębiorstw w sposób spersonalizowany. Poniżej przedstawiamy pakiet proponowanych usług:

  • świadczenia reklamowe,
  • udostępnienie loży na meczach piłki ręcznej,
  • organizację spotkań biznesowych,
  • możliwość wykorzystania wizerunku i obecności piłkarzy oraz kadry szkoleniowej we własnych działaniach sponsora,
  • działania promocyjne wśród kibiców i innych grup docelowych,
  • wsparcie działań marketingowych i PR firmy,
  • inicjowanie nowych form promocyjnych.

 

Mecze Ligi Mistrzów są transmitowane przez telewizję NC+, a mecze PGNiG Superligi przez telewizję Polsat Sport. Transmisje te cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co przy stosunkowo niewielkich nakładach marketingowych zwiększa ekspozycyjność marki naszego Sponsora.

Nasza strona internetowa www.sprwislaplock.pl odnotowuje 3 mln odsłon rocznie, programy produkowane przez telewizję klubową Wisła TV ogląda każdorazowo ponad 5 tysięcy osób, a profil Klubu na facebooku ma też kilka tysięcy fanów. Wszystkie te elementy zapewniają bezpośrednie dotarcie do potencjalnych klientów.

 

Stawiamy na przejrzystość i profesjonalizm w kontaktach z naszymi partnerami biznesowymi. Tak jak przy budowie drużyny pragniemy nawiązywać długoterminowe relacje z naszymi sponsorami.

 

Zapraszamy do nawiązania współpracy. Jesteśmy przekonani że nasza propozycja będzie doskonałą okazją do realizacji Państwa celów i przyczyni się do wzmocnienia pozycji w świadomości konsumentów.

SPR Wisła Płock… łączy ludzi

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
110 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M