Adam Wiśniewski: Będziecie z nas dumni

altPodczas czwartkowej konferencji prasowej zorganizowanej w ORLEN Arenie krótkie podsumowanie występów płockiego zespołu w tym sezonie przedstawił kapitan Nafciarzy – Adam Wiśniewski .

Popularny "Gadżet" podobnie, jak wcześniej Kamil Syprzak i trener Manolo Cadenas podsumował na wstępie występy płocczan w elitarnej EHF VELUX Lidze Mistrzów - Cieszę się z tego co udało nam się wywalczyć w tej minionej już części sezonu. Szczególnie cieszy mnie postawa zespołu w europejskich pucharach. Jestem pewny, że nasze występy w ORLEN Arenie zapadną wielu kibicom w pamięć na dość długo. – wspominał mecze na europejskich parkietach kapitan Nafciarzy.

Skrzydłowy płockiej siódemki przyznał, że jest nieco rozczarowany występami płocczan w PGNiG Superlidze. Wiśniewski zapewnił, że on i jego koledzy na każdym treningu dają z siebie wszystko, tak aby poprawiać swoją formę - Oczywiście nie jestem zachwycony naszą postawą w lidze. Jak wszyscy doskonale wiecie przegraliśmy dwa mecz z naszym odwiecznym rywalem. Jednak ciężko pracujemy nad tym, aby w kolejnym spotkaniu przeciw kielczanom schodzić z parkietu, jako zwycięzcy. Najbliższa okazja ku temu będzie już najprawdopodobniej pod koniec miesiąca podczas Final Four PP, który zostanie rozegrany na Torwarze.

W kolejnej części wypowiedzi kapitan płocczan wystosował niewielki apel do kibiców Nafciarzy - Ze swojej strony chciałbym poprosić kibiców o trochę cierpliwości. Wierzę, że będzie z nas jeszcze w tym sezonie dumni. - dodawał Wiśniewski.

Na zakończenie konferecji "Gadżet" w imieniu swoim i całego zespołu złożył wszystkim sympatykom płockiego klubu życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. - Pragnę w imieniu swoim i całego zespołu złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i spędzonych w gronie najbliższych Świąt Wielkanocnych - zakończył skrzydłowy ORLEN Wisły.

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
110 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M