Przed meczem z Vive Tauron Kielce

W czwartek w ORLEN Arenie zostanie rozegrany trzeci mecz finałów mistrzostw Polski - Zagramy twardo, ale według zasad fair play – zapowiada Adam Wiśniewski.

 

Po powrocie z Kielc trenerzy zaaplikowali swoim podopiecznym lżejsze treningi - Przeważały zajęcia indywidualne z młodymi zawodnikami oraz leczącymi kontuzje. Wszyscy spotkaliśmy się dopiero w środę, ale również przeważały ćwiczenia w grupach - mówi II trener Krzysztof Kisiel.

 

- Nasza sytuacja jest ogólnie znana, więc nie ma sensu się jeszcze nad tym rozwodzić – mówi Adam Wiśniewski - Przystąpimy do tego meczu w takim składzie, jaki obecnie mamy i będziemy chcieli jeszcze coś pokazać. Szczerze mówiąc nie pamiętam, aby w całej mojej  dotychczasowej karierze przydarzyło się na koniec sezonu tyle kontuzji. Urazy były i zawsze będą się pojawiać, ale w tym roku to prawdziwa kumulacja. Ale powalczymy. Będzie z nami publiczność, a my zagramy twardo, ale według zasad fair play, gdyż w zasadzie każda czerwona kartka będzie miała wzmożone konsekwencje, bo nie ma nas zbyt wielu. Myślę, że po niedzieli sędziowie będą chyba bardziej wyczuleni na nieczyste zagrania. Niemniej ręki też nie będziemy odstawiać.

 

ORLEN Wisła Płock – Vive Tauron Kielce - finał play-off PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych (3.mecz), 21 maja (czwartek), godz. 18.00

 

Transmisje:
- tv – Polsat Sport
- tekstowa – www.live.sprwislaplock.pl

Najlepsi

średnia: 4.7
średnia: 4.34
średnia: 4.29

Najskuteczniejsi

121 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 87 G / 21 M
110 G / 32 M
Liga Mistrzów: 34 G / 11 M
PGNiG Superliga: 76 G / 21 M
101 G / 35 M
PGNiG Superliga: 55 G / 23 M
Liga Mistrzów: 46 G / 12 M